رپورتاژ آگهی

هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی مناسب به چه مواردی باید توجه کرد؟

سفارش هدیه تبلیغاتی

سفارش هدیه تبلیغاتی برای معرفی برند و ثبت آن در ذهن مشتریان احتمالی و دائمی ایده خوبی است. در بازار فروش امروز روش‌های بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد؛ تا جایی که گاهی اوقات تصمیم‌گیری در مورد روش تبلیغات برای صاحبان کسب و کارهای مختلف سخت می‌شود. اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کرد استفاده از چند روش تبلیغاتی است. بدون شک تمام افراد موجود در لیست بازار هدف شما همیشه در یک فضای مشترک نیستند و برای این که برند خود را به گروه‌های مختلف معرفی کنید، باید از روش‌های مختلفی استفاده کنید.

 

هدایای تبلیغاتی

سفارش هدیه تبلیغاتی و استفاده از آن برای تبلیغات باعث می‌شود علاوه بر مخاطبان، اطرافیان آن‌ها نیز با برند شما آشنا شوند. شما می‌توانید برای تشویق مشتریان خود به خرید از محصولات یا استفاده از خدماتتان، سفارش هدیه‌های تبلیغاتی اشانتیون را بدهید. اشانتیون‌ها همیشه افراد را برای خرید ترغیب می‌کنند.

سفارش هدیه تبلیغاتی و استفاده از آن برای گروه‌های مختلف مشتریان جزو سیاست‌های تبلیغاتی هر برند محسوب می‌شود. فرض می‌کنیم که شما تصمیم خود را در مورد سفارش هدیه تبلیغاتی گرفته‌اید و اکنون قصد دارید بهترین هدیه‌ها را انتخاب کنید. در این مقاله در مورد مهم‌ترین ویژگی‌هایی که هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی باید به آن‌ها توجه کنید، صحبت می‌کنیم.

کاربرد هدیه تبلیغاتی برای بازار هدف

کاربرد هدیه تبلیغاتی برای تأثیرگذاری تبلیغات شما مهم است.

هر کسب و کاری در ابتدا نیاز بازار هدف خود را به طور دقیق شناسایی می‌کند تا محصولی ارائه دهد که بیشترین تطابق را با این نیاز داشته باشد. برندهای بسیاری هستند که با تغییر یک ویژگی‌ جزئی در محصول آن را برای مشتریان کاربردی‌تر کرده‌اند و از رقبای خود پیشی گرفته‌اند. چنین رویکردی باید هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی نیز وجود داشته باشد. شما با شناخت بازار هدف خود می‌توانید بهترین هدایای تبلیغاتی را به آن‌ها ارائه دهید که تا مدت‌ها بتوانند از آن استفاده کنند.

کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی در برندسازی تأثیر بسیاری زیادی دارد. فرض کنید یک برند برای مشتریان خود سفارش هدیه تبلیغاتی لوکس داده است؛ چیزی مانند یک گلدان صنایع دستی. مشتریان این برند از دریافت چنین هدیه گران قیمتی خوشحال می‌شوند، اما در آن لحظه جایی برای قرار دادن آن ندارند. پس هدیه را در جعبه قرار می‌دهند، آن را در کمد یا انبار قرار می‌دهند تا در زمان مناسب از این وسیله در دکوراسیون استفاده کنند. بلااستفاده ماندن بدترین اتفاقی است که می‌تواند برای یک هدیه تبلیغاتی رخ دهد. مشتریان بعد از مدتی گلدان را فراموش می‌کنند و هیچ تأثیر مثبتی در برندسازی آن کسب و کار رخ نمی‌دهد. گلدان صنایع دستی هدیه بدی نیست؛ اما برای تمام افراد کاربرد ندارد. اگر کسب و کاری که مخاطبان آن‌ هنرمندان هستند، چنین گلدانی را هدیه دهد، بی‌شک در جلب توجه آن‌ها موفق خواهد بود.

همچنین بخوانید :
معرفی نرم افزار رویت معماری + آموزش رویت

بعضی از کسب و کارها وجود دارند که مشتریان آن‌ها افراد متخلف جامعه هستند و به همین دلیل پیدا کردن یک نیاز مشترک بین آن‌ها کار سختی به نظر می‌رسد. اما می‌توان گفت تمام افراد نیازهای مشترکی دارند که می‌توانید از آن‌ها برای سفارش هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. برای مثال تمام افراد موسیقی گوش می‌کنند، تمام افراد اطلاعاتی دارند که نیاز به حافظه برای نگهداری آن دارند و یا تمام افراد نیاز به لوازم جانبی مختلفی برای تلفن همراهشان دارند. تمام این نیازهای ساده می‌تواند ایده‌ای باشد برای سفارش هدیه تبلیغاتی کاربردی.

کیفیت هدیه تبلیغاتی

همیشه هدیه تبلیغاتی خود را از مراکز معتبر خریداری کنید.

زمانی که سفارش هدیه تبلیغاتی را انجام می‌دهید باید به این نکته توجه داشته باشید که هدیه ارائه شده نماینده‌ای برای برند شماست. در واقع ممکن است هدیه تبلیغاتی شما به دست افرادی برسد که تاکنون از محصولات شما استفاده نکرده‌اند و به این وسیله برای اولین بار با برند شما آشنا شده‌اند.

کیفیت هدیه تبلیغاتی به صورت مستقیم با اعتبار برند شما ارتباط دارد. این موضوع لزوم سفارش هدیه تبلیغاتی با بالاترین کیفیت از برندهای معتبر را توجیه می‌کند. از طرف دیگر هدیه تبلیغاتی ارائه شده باید آنقدر دوام داشته باشد تا بتواند برند شما را در ذهن مشتری ثبت کند.

سفارش هدیه تبلیغاتی که کیفیت ندارد، ممکن است هزینه کم‌تری در بر بگیرد؛ اما خسارات وارده از سوی محصول بی‌کیفیت بسیار بیشتر خواهد بود. مشتریان اعتماد خود را نسبت به برند شما از دست می‌دهند. وسیله ارائه شده خیلی زود از کار می‌افتد و عملا هزینه صرف شده می‌سوزد، هیچ رویکرد صعودی برای حجم فروش شما اتفاق نمی‌افتد و حتی ممکن است به سبب بی‌اعتمادی مشتریان رویکرد منفی حاصل شود. به همین دلیل لازم است برای اطمینان از کیفیت، با یک مرکز معتبر در زمینه ارائه هدیه تبلیغاتی همکاری کنید. سفارش هدیه تبلیغاتی مانند انواع مختلف هدیه تبلیغاتی الکترونیکی به دقت بیشتری نیاز دارد، چرا که نمونه‌های فیک این محصولات در بازار زیاد است.

همچنین بخوانید :
در مورد بک لینک و رپورتاژ آگهی

ظاهر و طراحی هدیه تبلیغاتی

ظاهر هدیه تبلیغاتی اولین چیزی است که مشتری به آن توجه می‌کند.

طراحی ظاهری هدایای تبلیغاتی اولین چیزی است که توجه افراد را جلب می‌کند. کیفیت محصول بعد از مدتی استفاده مشخص می‌شود، اما زیبایی ظاهر آن در همان ابتدای کار باعث جذب مخاطبان شما می‌شود. اگر بتوانید از وسایلی که مرتبط با کسب و کارتان هستند، وسیله‌ای برای سفارش به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید، تأثیرگذارتر خواهد بود.

اگر برند و لوگوی کسب و کارتان را در ابعاد خیلی بزرگ روی هدیه تبلیغاتی چاپ کنید؛ مخاطبان تمایل چندانی به استفاده از این هدیه نخواهند داشت. به این فکر کنید که از فردی هدیه بگیرید و آن فرد نام خود را با ابعادی بزرگ روی هدیه ارائه شده، بنویسد. چاپ بزرگ برند نیز چنین حسی دارد. اما اگر برند را خیلی کوچک و ناملموس روی آن چاپ کنید، برند شما دیده نمی‌شود و نمی‌تواند در ذهن مشتری باقی بماند.

هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی مناسب به چه مواردی باید توجه کرد؟

 

برای حل این مشکل راه حل‌های مختلفی وجود دارد.

  • هدیه متناسب با کسب و کار شما باشد و در هر بار استفاده افراد را به یاد برند شما بیندازد.
  • سفارش هدیه تبلیغاتی با اشکال و مدل‌های خاص هم باعث می‌شود که برندسازی انجام شود. برای مثال فلش مموری‌های PVC می‌توانند طرح‌های مختلفی داشته باشند و حتی شبیه به محصولات یا لوگوی خاصی طراحی شوند.
  • روی بسته‌بندی کار کنید. می‌توانید سفارش هدیه تبلیغاتی را به همراه جعبه‌ای جذاب انجام دهید و برند خود را روی بسته‌ی آن چاپ کنید.
  • زمانی که هدیه تبلیغاتی سفارش می‌دهید، می‌توانید کاری کنید که اوگوی شما جزو طراحی روی هدیه باشد. این کار هم به زیبایی هدیه تبلیغاتی می‌افزاید و هم باعث دیده شدن برند شما می‌شود.

برندسازی با استفاده از هدیه تبلیغاتی

هدف اصلی تبلیغات برندسازی است.

هدف اصلی تبلیغات برندسازی است. این که مشتریان برند را بشناسند و پس از مدتی برند تبدیل به نماینده‌ای برای محصولات تبدیل شود. رعایت نکاتی که پیش از این ذکر شد هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی به شما کمک می‌کند که به راحتی برندسازی کنید.

مخاطبان باید برند شما را دوست داشته باشند و تبلیغات راه ارتباط و ایجاد تعامل بین شما و مشتریانتان هستند. با سفارش هدیه تبلیغاتی کاربردی و جذاب و استفاده از روش‌هایی چون ارائه اشانتیون و سمپلینگ و… می‌توانید کاری کنید که افراد درک کنند هدف شما تنها فروش نیست و علاقمند هستید به آن‌ها خدمت رسانی کنید.

همچنین بخوانید :
چرا لینک سازی خارجی می تواند موجب جریمه سایت شما شود؟

تبلیغات باید همیشه در جریان باشند. برای نمونه در زمینه هدیه تبلیغاتی شما می‌توانید یک یا چند مناسبت خاص را انتخاب کنید و برای هر سال هدیه تبلیغاتی متفاوتی ارائه دهید؛ یا هر سال در این مناسبت‌ها جشنواره ارائه اشانتیون برگزار کنید. با این کار مشتریان هر سال در همان موقع خاص منتظر شما خواهند بود. حتما لازم نیست که مناسبت‌های رسمی یا جهانی را انتخاب کنید؛ شما می‌توانید حتی در سالگرد آغاز به کار خود چنین کاری را انجام دهید.

نحوه توزیع هدیه تبلیغاتی

این که افراد چگونه هدیه تبلیغاتی را از شما دریافت کرده‌اند در خاطرشان باقی می‌ماند.

شاید کم‌تر کسی هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی به نحوه توزیع آن نیز فکر کند. اما این که چگونه هدیه تبلیغاتی خود را به مخاطبان می‌دهید نیز می‌تواند روشی برای برندسازی باشد! سعی کنید آن‌ها را با استفاده از هدیه تبلیغاتی شگفت زده کنید. ایده‌های بسیار زیادی برای این کار وجود دارد؛

  • مردم انتظار دارند که در محل کارشان هدیه تبلیغاتی دریافت کنند. هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی کاری کنید که در فضاهای دور از انتظار آن‌ها را به مشتریان برسانید، برای مثال هنگامی که در حال تفریح هستند، هرگز انتظار دریافت هدیه تبلیغاتی نخواهند داشت!
  • جمله‌ای خاص روی جعبه هدیه تبلیغاتی ثبت کنید. چنین کار ساده‌ای باعث می‌شود مخاطبانتان احساس کنند از یک دوست ناآشنا هدیه گرفته‌اند، نه از یک برند و صرفا برای تبلیغات!

تنها کافی است خلاق باشید و خود را لحظه‌ای به جای افراد بازار هدفتان بگذارید، با این کار راه‌های زیادی برای سفارش هدیه تبلیغاتی و نحوه توزیع آن به ذهنتان خواهد رسید.

معرفی برخی از هدایای تبلیغاتی جذاب

فلش مموری و پاوربانک هدایای تبلیغاتی جذابی هستند.

چه وسایلی وجود دارند که تمام ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی را داشته باشند؟ اگر در بازار هدف شما افراد مختلفی وجود دارند، سفارش فلش مموری تبلیغاتی یا سفارش پاوربانک تبلیغاتی گزینه خوبی است.

  • سفارش فلش مموری تبلیغاتی: فلش مموری تبلیغاتی وسیله‌ای است که می‌تواند تمام ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی خوب را داشته باشد. فلش مموری‌ها برای تمام افراد جامعه کاربردی هستند و در همه فضاهای کاری، سرگرمی و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. فلش مموری‌ها طرح‌های بسیار متنوعی دارند و به همین دلیل به سادگی می‌توانید مدلی منحصر به فرد سفارش دهید و با استفاده از آن‌ها برندسازی کنید.
  • سفارش پاوربانک تبلیغاتی: تقریبا هر فردی که تلفن همراه داشته باشد، به پاوربانک هم نیاز دارد. این روزها کاربرد تلفن همراه بسیار زیاد است و مردم از آن به عنوان یک رایانه دستی کوچک استفاده می‌کنند و به همین دلیل نیاز به شارژ بیشتری دارد؛ اما افراد همیشه در موقعیتی نیستند که به برق و شارژر دسترسی داشته باشند. اگر مشتریان شما زمان زیادی را بیرون از منزل سپری می‌کنند یا کار زیادی با تلفن همراهشان انجام می‌دهند، سفارش هدیه تبلیغاتی مانند پاوربانک بهترین ایده برای آن‌هاست.
همچنین بخوانید :
وسعت سئو در دیجیتال مارکتینگ

فلش مموری تبلیغاتی

پاوربانک تبلیغاتی

سفارش هدیه تبلیغاتی

الوبل راهنمای شما برای ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی الکترونیکی است.

برای سفارش هدیه تبلیغاتی چه اقداماتی باید انجام داد؟ آیا می‌توان از مشاوران برای سفارش هدیه تبلیغاتی کمک گرفت؟ بهترین مرکز برای سفارش هدیه تبلیغاتی کدام است؟ شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت الوبل پاسخ تمام این سوالات را پیدا کنید. وب سایت الوبل در زمینه ارائه هدایای تبلیغاتی الکترونیکی فعالیت می‌کند و می‌تواند بهترین پیشنهادها را در زمینه سفارش هدیه تبلیغاتی الکترونیکی به شما ارائه دهد. همچنین شما می‌توانید از تمامی خدمات ما به صورت اینترنتی بهره‌مند شوید و بهترین تبلیغات را با بالاترین بازدهی داشته باشید.

کمپانی الوبل از محصولات باکیفیت برندهای معتبر و با اطمینان از اصالت محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کند. همچنین می‌تواند طرح‌های شما برای چاپ برند و لوگو روی هدایای و بسته‌بندی را به صورت کاملا حرفه‌ای عملی کند و رضایت شما را در سفارش هدیه تبلیغاتی برای کسب و کارتان جلب کند.

 

بحث را با ذکر یک نکته کلیدی به پایان می‌بریم. هدفمند بودن تبلیغات و برنامه ریزی برای تمام جزئیات یکی از ابتدایی‌ترین اصولی است که باید رعایت شود تا نتیجه دلخواه شما را به دنبال داشته باشد. سفارش هدیه تبلیغاتی نیز باید هدفمند باشد و برای تمام قسمت‌های آن برنامه ریزی انجام شده باشد. با این کار به اهداف تبلیغاتی خود دست پیدا می‌کنید. شما حتی می‌توانید این برنامه‌ریزی را به کمک متخصصان و مشاوران ما در زمینه ارائه هدایای تبلیغاتی انجام دهید. با حضور چنین افرادی می‌توانید از مهارت و تجربه‌شان در این زمینه استفاده کنید و از تبلیغات  ارائه شده بازدهی متناسب با هزینه صرف شده دریافت کنید.

نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی مناسب به چه مواردی باید توجه کرد؟
نمایش بیشتر

علی بهادری

علی بهادری ، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن