A1 ( 728×90 )

نحوه ساخت استیکر تلگرام در اندروید ، آیفون و ویندوز

0 71
 
 

سایت تفریحی پویه

استیکر های تلگرام یکی از بهترین ابزارهای برقراری ارتباط بین شما، دوستانتان و گروه ها هستند. بیایید ببینیم چه طور می توانیم پک استیکر تلگرام خودمان را بسازیم. پس با آموزش ساخت استیکر تلگرام همراه باشید.

چگونه در اندروید و آیفون استیکر تلگرام بسازیم؟

بگذارید همه چیز را مفصّل برایتان توضیح دهیم. ساختن استیکرهای خاص خودتان در تلگرام و اشتراک گذاری آنها با دوستانتان کار فوق العاده راحتی است. جدیدترین نسخه تلگرام به کاربران این امکان را می دهد که خودشان استیکر بسازند و آنها را با همه به اشتراک بگذارند. اگر هنرمندی هستید که می خواهید خلاقیتتان را در معرض دید دیگران بگذارید، پس اینجا جای شماست.

هیچ فروشگاهی به صورت رسمی برای ساخت استیکر در تلگرام وجود ندارد، ولی ما در تلاشیم به زودی استیکرهای بیشتری به مجموعه خود اضافه کنیم. برای درست کردن استیکر به ابزار خاصی نیاز ندارید. می توانید به آسانی آنها را با استفاده از اندروید، آیفون یا ویندورز 10 که روی رایانه دارید بسازید. ساخت استیکر با نسخه ویندوز راحت است چون می توانید با استفاده از فتوشاپ آنها را طراحی و سپس آپلود کنید.

اگر عکس هایتان آماده است، می توانید با استفاده از اندروید و آیفون هم تنها در چند مرحله ساده همین امروز مجموعه استیکرتان را بسازید. وقتی کارتان تمام شد می توانید آنها را به اکانت تلگرام اضافه کنید.

آنچه برای ساخت استیکر تلگرام نیاز دارید

تلگرام به شما این اجازه را نمی دهد که هر عکسی را فوراٌ به استیکر تبدیل کنید بلکه برای ساخت آنها لازم است مقدماتی را فراهم کنید.

 1. باید تلگرام را روی اندروید، آیفون یا ویندوز خود نصب کرده و حساب کاربری داشته باشید. اگر اکانت ندارید، اول باید آن را ایجاد کنید.
 2. عکس شما باید در فرمت PNG و با زمینه ای شفاف باشد. ابعاد آن نباید بیش از یک مربع 512×512 باشد.
 3. باید عکس ها را به صورت فایل ارسال کنید چون حالت فشرده عکس ها در تلگرام برای ساخت استیکر قابل قبول نیست.
 4. می توانید بیش از یک ایموجی (شکلک) برای هر استیکر در نظر بگیرید، اما پیشنهاد می شود این تعداد بیش از دو تا نباشد.
 5. بهتر است از دورخط سفید یا سایه برای عکس استیکرها استفاده شود.

مراحل ساخت استیکر در تلگرام ؟

فرایند ساخت استیکر در تلگرام همه دستگاه ها یکسان است. تنها چند قدم تا ساخت استیکر مخصوص خودتان باقی مانده است. بیایید دست به کار شویم.

 1. اپ تلگرام را باز و ربات رسمی @stickers را جستجو کنید. با استفاده از این ربات می توانید مجموعه استیکرتان را بسازید.

نحوه ساخت استیکر تلگرام در اندروید ، آیفون و ویندوز

 1. وقتی وارد ربات شدید دکمه STARTرا لمس کنید. در اینجا لیست دستوراتی را می بینید که به شما در ساخت و مدیریت پک استیکرتان کمک خواهند کرد:

/newpack ساخت پک استیکر جدید

/newmasks ساخت پک ماسک جدید

/addsticker اضافه کردن استیکر به پکی که قبلاً ساخته اید

/editsticker تغییر ایموجی مرتبط با استیکرها

/ordersticker تغییر ترتیب استیکرها در یک پک

/delsticker حذف یک استیکر از پکی که قبلاً ساخته اید

/delpack حذف یک پک استیکر

/stats دریافت آمار مربوط به یک استیکر خاص

/top اطلاع از پرطرفدارترین استیکرهایی که ساخته اید

/packstats دریافت آمار مرتبط با یک پک استیکر

/packtop اطلاع از پرطرفدارترین پک هایی که ساخته اید

/topbypack دریافت محبوب ترین استیکرها در یک پک خاص

/packusagetop اطلاع از آمار میزان استفاده از پک هایی که ساخته اید

/cancel لغو عملیات در حال اجرا

 1. در ابتدا دستور /newpack را انتخاب کنید. از شما خواسته می شود که نامی برای پک خود انتخاب کنید. یادتان باشد بعداً نمی توانید نام پکتان را عوض کنید، پس اسم مناسبی انتخاب کنید. در اینجا من اسم “TelegramGuide”را انتخاب می کنم.نحوه ساخت استیکر تلگرام در اندروید ، آیفون و ویندوز
 2. در قدم بعدی باید عکسی با زمینه شفاف با حداکثر ابعاد 512×512 را ارسال کنید. برای فرستادن چنین عکسی با فرمت PNGدکمه گیره ای شکل را لمس کنید. آن را به شکل تصویر ارسال نکنید؛ همیشه عکسی که قرار است استیکر شود را به صورت فایل بفرستید، در غیر این صورت پیامی با این مضمون دریافت می کنید: “لطفاً تصویر را به شکل فایل (فشرده نشده) ضمیمه کنید، نه به شکل عکس.”نحوه ساخت استیکر تلگرام در اندروید ، آیفون و ویندوز
 3. حالا باید برای استیکر خود یک ایموجی انتخاب کنید. پس از این کار، چنین پیامی برایتان ظاهر می شود: “تبریک! استیکرهای موجود در پک: 1 عدد. برای افزودن استیکر، مورد بعدی را به شکل فایل PNGبفرستید.” می توانید هر قدر بخواهید عکس با این فرمت بفرستید و برای هر کدام ایموجی های متفاوتی در نظر بگیرید.نحوه ساخت استیکر تلگرام در اندروید ، آیفون و ویندوز
 4. وقتی ارسال عکس ها به پایان رسید، دستور /publishرا اجرا کنید. حالا باید یک نام کاربری کوتاه و خاص برای پکتان انتخاب کنید. با ارسال اسم کار شما به پایان می رسد.نحوه ساخت استیکر تلگرام در اندروید ، آیفون و ویندوز

آدرس پک استیکر شما چیزی شبیه این خواهد بود: https://t.me/addstickers/shortname

نتیجه گیری

این همه آن چیزی بود که برای ساخت یک پک استیکر تلگرامی در اندروید، آیفون و ویندوز لازم بود بدانید. می توانید آدرس پکتان را در اختیار دوستان و گروه ها قرار دهید تا از آن استفاده کنند.

ما پیشنهاد می کنیم برای ساخت استیکرهایتان از ویندوز استفاده کنید. می توانید به راحتی با استفاده از فتوشاپ استیکرهایتان را آماده و از طریق نسخه ویندوز تلگرام آنها را آپلود کنید. یا می توانید پس از طراحی، آنها را به گوشی هوشمند خود منتقل و کارتان را تکمیل کنید.

نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

نحوه ساخت استیکر تلگرام در اندروید ، آیفون و ویندوز
همچنین بخوانید :
آپدیت کارت صدا ، چگونه کارت صدا را اپدیت کنیم

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.