آموزش کسب درآمد از اینستاگرام صفر تا صد

0 2,384
 
 

سایت تفریحی پویه

نحوه کسب درآمد از اینستاگرام چگونه است ؟

آموزش درآمدزایی از اینستاگرام – احتمالاً داستانهایی را از اینستاگرامی ها شنیده اید که از عکسهایی که می گیرند و هر روز به اشتراک می گذارند ، کسب در آمدمیکنند و ممکن است به تعداد فالوئر های خود توجه کرده و فکر کنید “شاید من هم بتوانم این کار را انجام دهم”.

درست مانند وبلاگ نویسان ، YouTubers و هرکسی که برای مخاطبان خود محتوا تولید می کند ، اینستاگرامی ها به مخاطبان خود دسترسی دارند و بر آن ها تأثیر می گذارند – دو موردی که بسیاری از شرکتها با آن دست و پنجه نرم می کنند.

در کنار هم ، این دو مورد این امکان را برای سازندگان اینستاگرام فراهم می کند تا چندین جریان از درآمد بالقوه را کشف کنند ، خواه بخواهند برای خود یک امپراتوری بسازند یا فقط پول اضافی و چیزهای رایگان کسب کنند.

برای کسب درآمد از اینستاگرام به چه تعداد دنبال کننده نیاز دارید؟

اگر تاکنون برایتان سوال پیش آمده که به چه تعداد فالوئر برای تحقق بخشیدن به رویای کسب درآمد در اینستاگرام نیاز دارید ، پاسخ کوتاه “نه آنقدر زیاد که تصور می کنید” است! پاسخ طولانی اما کامل ، به عوامل مختلف بستگی دارد ! :

وارد چه زمینه ای می شوید و چقدر راحت می توانید آن را به صورت دسته بندی محصولات محصور کنید؟(مد ، غذا ، زیبایی و تناسب اندام کتگوری های محبوب هستند ، بر اساس هشتگ های برتر اینستاگرام)

فالوئر های شما چقدر فعال هستند؟ دنبال کننده های فیک ، حتی اگر 100K هم باشند ارزش زیادی ندارند.

کدام کانال درآمد را کاوش می کنید؟ به طور طبیعی ، هر چه دنبال کننده بیشتری درگیر شود ، بهتر خواهید بود. نکاتی درباره نحوه جذب دنبال کننده در اینستاگرام را بررسی کنید.

لایک و ویو پادشاهی میکند

نحوه کسب درآمد در اینستاگرام در عصر جدید

بسته به برند منحصر به فرد خود در محتوای اینستاگرام ، مخاطبان خود و میزان تعهد شما ، می توانید در اینستاگرام به روش های زیر درآمد کسب کنید:

– قرار دادن پست های دارای اسپانسر برای برند هایی که می خواهند اسم خود را بر سر زبان ها بیاندازند.

– تبدیل شدن به یک شرکت وابسته و ایجاد یک کسب و کار برای فروش محصولات برند های دیگر.

– تولید و فروش کالای فیزیکی یا دیجیتال یا ارائه خدمات پولی.

– فروش مجوز برای عکاسی یا فیلم های خود

زیبایی این کار اینجاست که تعقیب یک جریان درآمد لزوماً دیگری را منتفی نمی کند. بیایید تا با رایج ترین روش برای کسب درآمد از اینستاگرام شروع کنیم: همکاری با برند ها به عنوان یک تأثیرگذار.

اصطلاح “تأثیرگذار” این روزها بسیار زیاد استفاده می شود. تأثیرگذار اساساً هر کسی است که با انجام و به اشتراک گذاشتن چیزهای جالب به صورت آنلاین ، خود را به شخضی مشهور تبدیل کند. برای مخاطبان ، تأثیرگذارها کارشناسان معتبری هستند که نظرات خود را در مورد موضوعات خاص بیان کرده و دنبال کننده هایشان از آنان پیروی می کنند.

بسیاری از برند ها توان رقابت با چنین اشخاصی را ندارند و به جای آن برای پست های پشتیبانی شده با این افراد تأثیرگذار ، همکاری می کنند. اما این فقط تعداد فالوئر بالای حساب اینستاگرام شما نیست که برند ها می خواهند ، بلکه اعتماد و درگیری مخاطبان با محتوای شماست.

تعادل درآمد خود به عنوان یک تأثیرگذار و یکپارچگی شما به عنوان یک خالق می تواند دشوار باشد ، اما اگر برای راه اصلی کسب درآمد خود به اینستاگرام تکیه نمی کنید ، همیشه این آزادی را دارید که در مورد برند هایی که با آنها کار می کنید ، حق انتخاب داشته باشید ؛ همان طور که تولید کننده ها در مورد اینستاگرامر هایی که با آنها کار می کنند انتخاب خواهند کرد.

چگونه تصمیم بگیریم که به عنوان یک اینفلوئنسر ، چقدر پول بگیریم؟

به طور معمول ، این معاملات با اشخاص تأثیرگذار شامل ایجاد محتوا – یک پست ، ویدیو یا استوری در اینستاگرام – می شود و بعضی اوقات مجوز استفاده از این محتوا را در سایت خود یا در قالب یک تبلیغ ارائه می دهند.

بسیاری از این معاملات قابل مذاکره هستند و می توانند در ازای دریافت هزینه ، کالای رایگان ، خدمات ، هدیه ، وعده قرار گرفتن در معرض دید یا ترکیبی از این ها باشد.

در هنگام مذاکره در نظر داشته باشید که نه تنها قرار است برای یک شرکت محتوایی را ارائه دهید ؛ بلکه آن ها به مخاطبان شما دسترسی پیدا می کنند ، پس با توجه به ثبات اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی ، نیاز است تا در ازای کاری که انجام می دهید ، پول کافی و حق استفاده را نیز دریافت کنید.

در یک نظرسنجی از 5000 تأثیرگذار جهانی ، حدود 42٪ گفتند که برای هر پست 200 تا 400 دلار هزینه دریافت می کنند – فقط به شما ایده ای می دهند که برخی از برند های حاضر به پرداخت چه هزینه های گزافی هستند ، و نحوه مذاکره بر اساس توانایی خود را به خوبی درک کرده و از آن استفاده کنید. و سرانجام ، شناختن مخاطبان خود نیز به عنوان یک تأثیرگذار مهم است.

مخاطبان شما از چه اشخاصی تشکیل شده اند و میزان تعامل شما و آنان ( نسبت تعامل بر حسب تعداد دنبال کنندگان شما) چقدر است؟ اگر دارای حساب کاربری بیزینس هستید ، می توانید با استفاده از بخش Instagram Analytics report ، اعداد را برای اثبات این موضوع به برند هایی که قصد همکاری با شما را دارند ، نشان دهید. این به شما کمک می کند تا در زمان مذاکره ، آماده باشید.

اشتراک گذاری عکس در اینستاگرام

چگونه برند های خوبی برای همکاری پیدا کنیم؟

اگر به اندازه کافی بزرگ باشید ، شانس وجود دارد که برند ها شما را پیدا کنند. اما شما همچنین می توانید برند هایی را پیدا کنید که با آنها در سطح مشابهی از نظر شخصیت و ارزش در تراز با اکانتی که در اختیار دارید ، کار کنند ، بنابراین مخاطبان شما احساس نمی کنند که شما در حال “فروش” هستید.

شما می توانید مستقیماً به آنها مراجعه کنید تا یک معامله را امتحان کنید ، اما می توانید خود را در یکی از بسیاری از بازارهای تأثیرگذار در آنجا لیست کنید تا شانس کشف خود را افزایش دهید.
قوانین در مورد محتوای تبلیغاتی متفاوت هستند ، اما برای اینکه در جای امن قرار بگیرید و به اعتماد مخاطبان خود احترام بگذارید ، برای نشان دادن پست های تبلیغاتی ، یک هشتگ #تبلیغات را اضافه کنید. برای آن که خیالتان آسوده شود ، حدود 69٪ از تأثیر گذاران در یک گزارش گفتند که شفاف بودن در مورد حمایت مالی تأثیری در نحوه درک مصرف کنندگان از توصیه آنها نمی گذارد.
اینستاگرام همچنین دارای یک برچسب “مشارکت پرداخت شده با” (به انگلیسی : Paid partnership) است که به طور مشخص می تواند پست های تبلیغاتی را مشخص کند ، که ممکن است برخی از برند ها برای فاش کردن رابطه خود با پست شما ، ازتان بخواهند که از این ویژگی استفاده کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام با استفاده از بازاریابی

بر خلاف یک تأثیرگذار ، یک شرکت وابسته بیشتر در ازای کمیسیون و حق درصد سرمایه گذاری می کند تا بتواند برای نام تجاری شریک خود ، و نه فقط ایجاد آگاهی ، محتوا تولید کند.

این امر به طور معمول با یک لینک قابل ردیابی یا یک کد تبلیغی منحصر به فرد انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کلیک ها به فروش تبدیل می شوند. از آنجایی که اینستاگرام هنوز قرارگیری لینک در خارج از بیوگرافی شما را امکان پذیر نمی کند ، می توانید فقط روی یک محصول تمرکز کنید. اگر بخواهید به لینک های وابسته تکیه کنید ، این امر کدهای تبلیغاتی را به گزینه ای بهتر برای اینستاگرام تبدیل می کند ، زیرا می توانید آنها را در کپشن پست های خود قرار دهید.

توجه: اینستاگرام قرار گیری لینک های خارجی را برای استوری فعال کرده است ولی تنها نکته برای استفاده از این ویژگی داشتن فالوور های بالای 10 هزار نفر میباشد.

کسب درآمد از طریق بازاریابی اینستاگرامی

سعی کنید به تعداد زیادی از کسب و کار های آنلاین که برنامه های وابسته ای را ارائه می دهند ، دسترسی داشته باشید تا راه های جدیدی را برای خود بگشایید.

اگرچه به نظر می رسد این امر بازی اعداد باشد ، اما بازاریابی برای شرکت های وابسته نیز یک هنر است و اگر برنامه ای برای ورود به آن داشته باشید ، نیاز دارید تا حضور آنلاین خود را گسترش دهید تا یک وب سایت و سایر کانال های بازاریابی (مانند تلگرام) را نیز در اسلحه خانه خود قرار داده و شانس موفقیت بهتری داشته باشید.

نکته: لینک های وابسته می توانند طولانی و زشت باشند ، بنابراین به شما استفاده از یک کوتاه کننده URL مانند bit.ly را توصیه می کنیم ، به خصوص اگر در بایوگرافی اینستاگرام شما قرار بگیرند.

فروشگاه آنلاین خود را بسازید

در حال حاضر ممکن است تنها راه کسب درآمد از اینستاگرام ، همکاری و فروش اجناس برند های دیگر به نظر برسد. اما تولیدکنندگان بسیاری در اینستاگرام وجود دارند که انواع مختلف محصولات را به فروش می رسانند: کالاهای فیزیکی ، خدمات یا کالاهای دیجیتالی که می تواند الحاق برند آنها باشد ، و یا ایجاد یک تجارت دارای مخاطب مستقیم ، راه های بسیاری در پیش روی شما قرار دارد.
شما نیاز به سرمایه گذاری مقدماتی دارید ، اما در دنیای امروز تقریباً طبیعی است که راه هایی باشد که بتوانند سازندگان را طی جهشی به کارآفرینی برسانند. با فروش کالای شخصی خود ، دیگر لازم نیست نگران ادغام نام و نشان برند های دیگر در استراتژی تپلید محتوای خود باشید. بلکه با این کار ، شما می توانید برند خودتان را تبلیغ کنید.

عکس های جذاب غذا در اینستاگرام

چند راه برای انجام این کار وجود دارد:

– برای چاپ و ارسال تی شرت ، بالش ، ماگ (لیوان قهوه) ، هنر دیواری و موارد دیگر می توانید از یک سرویس چاپی استفاده کنید.

– شما می توانید خدماتی از قبیل عکاسی یا مشاوره را با استفاده از بیوگرافی خود برای هدایت افراد علاقه مند به یک ایمیل تماس یا لینکی به وب سایت حرفه ای خود ، بفروشید.

– شما می توانید محصولات دیجیتالی مانند دوره ها ، کتاب های الکترونیکی یا الگوهای طراحی را بفروشید.

– برای راه اندازی مشاغل فروش محصولات اصلی خود یا حتی یک کتاب می توانید از حساب اینستاگرام خود استفاده کنید.

شما میتوانید قیمت اجناس خود را بر روی عکسی که پست می کنید نیز تگ کنید. برای استفاده از آن ، باید حساب کاربری اینستاگرام خود را به نوع Business تغییر دهید ، یک صفحه فیسبوک و یک فروشگاه فیسبوک تأیید شده (که همه شما می توانید بدون هزینه اضافی راه اندازی کنید) تغییر دهید.

-عکس های خود را بصورت آنلاین یا چاپ شده روی وسیله های فیزیکی بفروشید

ممکن است شخصی با گفتن جوک در توییتر مشهور شود ، اما اینستاگرام یک برنامه اشتراک گذاری عکس در هسته اصلی خود است. و عکس ها دارایی هایی هستند که می توانند از طریقه های مختلف مجوز بگیرند ، چاپ شوند و به فروش برسند.

کارهایی که به کسب درآمد از اینستاگرام منجر خواهد شد!

هر کاری که به عنوان یک سرگرمی شناخته میشود مانند خنداندن مردم ، پست کردن عکس با سگ خود یا به اشتراک گذاشتن عکس هایی از غذا می تواند فرصتی باشد برای آن که اینستاگرام را به منبع درآمدی تبدیل کنید که به کمک فالوئر های خود در آن به پولی که می خواهید ، برسید.

دنیایی پر از فرصت ها برای شما به عنوان شخصی که به تولید محتوا مشغول است ، وجود دارد که با استفاده از گروه مخاطبان آنلاین خود ، می توانید در هایی را به سمت کسب درآمد های رویایی برای خود بگشایید. فرصت را از دست ندهید.

نظر شما راجب این مقاله 1 نظر

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام صفر تا صد
5 1
همچنین بخوانید :
مدل لباس سلبریتی ها در مراسم گرمی 2018

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.