کسب درآمد از سایت

چگونگی کسب درآمد از سایت D:

چندی پیش پنل کاربری سایت به منظور کسب درآمد کاربران راه اندازی شد.

در این پنل بخش هایی وجود دارد که شاید در نگاه اول گیج کننده باشد.

اصلا از چه طریق می‌توان از طریق این پنل درآمد کسب کرد؟

پنل کاربری پویه دارای کیف پول مجازی می‌باشد و کیف پول هر کاربر با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد به مقدار معین شارژ می‌شود.

حال خدماتی که کاربر باید ارائه دهد چیست؟

کافیست از پنل کاربری، روی کلید ارسال مقاله کلیک کنید و یک مقاله برای سایت ارسال کنید.

البته مقاله‌ی ارسالی شما باید دارای ویژگی هایی باشد که در بخش بعدی به شرح آنها خواهیم پرداخت.

شرایط

مهمترین شرط ارسال مقاله، کپی نبودن آن است. اگر مقاله ی ارسالی شما کپی شده باشد توسط ربات تشخیص داده شده و تایید نمی‌شود و در نتیجه مبلغی برای شما واریز نمی‌شود.

مقاله ارسالی شما یا باید بازنویسی و یا (از سایت های خارجی به مانند wikihow.com) ترجمه شده باشد.

البته کار سختی نیست، کافیست پیش زمینه ای جزئی از لغات و زبان انگلیسی داشته باشید. متجرم گوگل (یا مترجم های مشابه مانند فرازین) 95 درصد کار را برای شما انجام می‌دهد. آن 5 درصد باقی مانده نیز روان سازی جملات است که به عهده شماست.

ویراستاری متن نیز به عهده تیم نویسندگی سایت می‌باشد، بنابراین لازم نیست در متن دنبال غلط های املائی بگردید. بعد از ترجمه مطلب به بخش ارسال مقاله مراجعه کرده و مقاله را ارسال نمایید.

البته متن ارسالی شما باید کاملا روان و راحت برای خواندن کاربران باشد، اگر متن شما دارای مشکلات خوانایی باشد تایید نخواهد شد.

لازم به ذکر است، حتما لینک منبع مقاله (انگلیسی یا فارسی) باید در متن مقاله ارسال گردد….

در صورت تایید شدن مقاله‌ی ارسالی شما مبلغی طبق تعرفه های سایت به کیف پول شما واریز می‌شود، بعد از آن یا می‌توانید از محصولات سایت خرید کنید یا درخواست تسویه حساب دهید.

قوانین

مطلب ارسالی نباید کپی شده باشد.

مطلب شما باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

دارای محتوای مستهجن و غیر قانونی نباشد.

جامع و کامل بوده و حداقل دارای 700 کلمه باشد.

جملات تکراری درون متن استفاده نشود.

متن مقاله کاملا روان بوده و از لحاظ خوانایی استاندارد باشد طوری که کاربر از خواندن آن لذت ببرد.

لینک مطلب ترجمه یا بازنویسی شده به همراه عنوان (انگلیسی یا فارسی) و تصویر آن مطلب ارسال شود.

تعرفه و تسویه حساب

تعرفه :

تعرفه ارسال مقاله در سایت با توجه به دسته بندی، حجم و تعداد کلمات، سطح خوب بودن خوانایی متن و محبوبیت محتوا به ازای هر مقاله بین 5،000 الی 15،000 تومان می‌باشد.

مطلب گذاری در دسته های زیر مورد تایید قرار نمی‌گیرند :

  • بیوگرافی سیاستمداران و اقتصاد دانان
  • اس ام اس
  • تعبیر خواب
  • داستان و حکایت
  • دنبای هنرمندان
  • مطالب طنز و خنده دار
  • عکس مد و دکوراسیون
  • مذهبی

مطالب دسته متفرقه نیز با موضوع ورزشی و گردشگری قابل تایید خواهند بود.

مطالب خبری و (با هدف و زمان محبوبیت) کوتاه مدت تایید نمی‌شوند، برای مثال مطلبی مانند “نتیجه مسابقات فرمول یک 2019” یا “خبر فوت افراد مشهور” به دلیل اینکه بعد از مدتی دیگر بازدید نمی‌خورند تایید نمی‌شوند.

بنابراین تنها مطالبی تایید می‌شود که دائما بازدید بخورند، مانند “طرز تهیه کیک شکلاتی خیس” یا “بیوگرافی تیلور سویفت”.

در ضمن، منبع مطلب حتما باید همراه متن مقاله ارسال شود تا ویرایشات لازم با توجه به لینک منبع صورت گیرد.

 

لازم به ذکر است قبل از ارسال مطلب باید توجه داشته باشید که قبل از شما شخص دیگری این مطلب (در سایت پویه) را منتشر نکرده باشد…

 

تسویه حساب :

بعد از ارسال مقاله و تایید شدن توسط پشتیبانی، مبلغ معینی به کیف پول شما واریز می‌شود که بعد از رسیدن این مبلغ به مرز 40.000 تومان می‌توانید درخواست تسویه حساب دهید.

راهنمای ارسال مطلب

چگونه و چه مطالبی را تهیه و ارسال کنیم؟

مقالات شما یا باید از روش ترجمه یا روش بازنویسی تهیه شوند.

 

ترجمه :

برای تهیه مطالب از روش ترجمه باید به وبسایت های خارجی (مانند wikihow) بروید و مطلبی با موضوع مناسب (با کمک مترجم گوگل یا فرازین یا…) ترجمه کرده و متن آن را برای ما (از طریق داشبورد » ارسال مقاله) بفرستید. اگر متن مقاله ارسالی شما روان و خوانا باشد و موضوع مطلب نیز مناسب باشد تایید شده و با توجه به معیار هایی از جمله حجم متن مطلب، میزان محبوبیت موضوع مقاله بین کاربران اینترنت، سطح جمله بندی و نوع لغات و… مبلغی بین 5 الی 15 هزار تومان (بابت یک مقاله) به کیف پول شما واریز می‌گردد.

 

بازنویسی :

در این روش شما باید اطلاعاتی را از سایت های ایرانی راجب موضوعی (برای مثال بیوگرافی فلان بازیگر یا فرهنگ زندگی مردم فلان کشور) جمع آوری کرده، آن را یک بار به طور کامل بازنویسی کرده و برای ما ارسال کنید. حال شاید برایتان سوال شده باشد که بازنویسی چگونه صورت می‌پذیرد؟
بازنویسی یعنی تغییر کامل جملات و جمله بندی ها و حتی لغات یک متن. بازنویسی روشی به مراتب ساده تر از ترجمه می‌باشد و از همین رو مطالبی که ترجمه می‌شوند قیمت گذاری بهتری را نسبت به بازنویسی دارند.

 

نکته :

طی بازه های زمانی خاص، مقالاتی برای شما ارسال می‌شوند که می‌توانید آنها را ترجمه یا بازنویسی کرده و برای ما ارسال کنید. این گونه کار شما در انتخاب مطلب نیز آسان خواهد شد زیرا در اصل این ما هستیم که مطلب و لینک منبع آن را برای شما ارسال می‌کنیم.

اخذ راهنمایی

اگر هنوز هم نمی‌دانید چگونه کار خود را شروع کنید یا اگر سوال یا مشکلی دارید با آیدی تلگرامی @poyeh_contact در میان بگذارید.

بستن
بستن