A1 ( 728×90 )

10 مورد از بهترین برنامه طراحی تتو و خالکوبی برای اندروید

0 84
 
 

سایت تفریحی پویه

بهترین برنامه های طراحی تتو و خالکوبی برای اندروید

تتو طرفداران زیادی دارد. این تتوها دائمی هستند و معمولاً کسانی که خالکوبی می کنند خیلی به آن تتو افتخار می کنند. این چیزی نیست که یک موبایل بتواند به شما بدهد. با این حال، برنامه های زیادی برای طرفداران تتو وجود دارد. با چند برنامه می توانید ایده های خال کوبی، افرادی که این کار را انجام می دهند و مطالب دیگر را در اینترنت پیدا کنید. یک سری برنامه های طراحی تتو فوق العاده وجود دارد، اما فکر می کنیم می توانیم کمی بهتر عمل کنیم. در اینجا بهترین برنامه های تتو برای اندروید ذکر شده است! 

 Illustrator Draw Adobe

 Illustrator Draw Adobe یکی از بهترین برنامه های طراحی برای اندروید است. شما می توانید از این برنامه برای ترسیم انواع طرح و ایده ی تتو استفاده کنید. این برنامه دارای بزرگنمایی حداکثر 64 برابر برای جزئیات دقیق تر و انواع دیگر ابزارهای ترسیم است. البته ممکن است بسیاری از افراد به دنبال ایده های موجود باشند. با این حال، طراحان تتو ممکن است برای ترسیم طرح خودشان تمایل به استفاده از موبایل داشته باشند و این شروع خوبی است. این برنامه با بهره گیری از برنامه ی Creative Cloud Adobe طراحی شده است که قیمت آن تا 52.99 دلار در ماه متغیر است. با این حال، شما می توانید بیشتر برنامه ها را بدون آن استفاده کنید.

برنامه گوگل مپ

 Google Maps

Google Maps انتخاب خوبی است، اما هنوز هم نیاز به مطابقت با بعضی معیارها دارد. Google Maps احتمالاً بهترین راه برای پیدا کردن طراحان تتو در محل زندگی تان به همراه شماره تلفن و ساعات کار آنها است. اگر تصمیم دارید به یکی از نقاط دورتر سفر کنید، می توانید در شهرهایی که نمی شناسید، طراحان تتو را پیدا کنید. همه ی نقشه ها برای این کار مناسب هستند، اما این برنامه هنوز هم قدرتمند و مفید است. به سادگی برنامه را باز کنید و اسامی طراحان تتو را جستجو کنید! 

گوگل سرچ

Google Search

Google Search یکی دیگر از انتخابهای کاملاً واضح است، اما تنها برنامه ای است که میلیونها نفر در آن به دنبال ایده های تتو هستند. شما می توانید در این برنامه همه ی ایده ها را جستجو کنید. همچنین، شما می توانید طراحان تتو در نزدیکی خود را جستجو کنید، راه های ارتباط با سایر طرفداران تتو و اطلاعات دیگر را پیدا کنید. با این وجود، در بیشتر موارد، به نظر می رسد که افراد اغلب از ایده های تتو استفاده می کنند. استفاده از آن بسیار آسان است و می دانید که اینها قبلاً چگونه کار کردند. چرا این ایده ها با شکست مواجه شدند؟

Inkhunter

Inkhunter یکی از بهترین برنامه های طراحی تتو و خالکوبی برای پیدا کردن ایده ها است. این برنامه، یکی از منحصر به فرد ترین برنامه ها است. شما می توانید برنامه را برای انواع ایده های تتو جستجو کنید. با این حال، این برنامه همچنین به شما این امکان را می دهد تا طرح تتو را روی بدن خود امتحان کنید. به سادگی دوربین را روی قسمت های بدن خود قرار دهید و می بینید که تتو روی آن قسمت ظاهر می شود. همچنین، شما می توانید تصاویر خود را از طریق طراحی برنامه ها یا از بخش جستجوی  Google Search اضافه کنید تا ببینید این نمادها چگونه به نظر می رسند. این برنامه ای است که ما در ابتدا پیشنهاد می کنیم.

برنامه طراحی تتو layer paint

LayerPaint HD

LayerPaint HD برنامه ی طراحی قدرتمند است. شما می توانید از آن برای ترسیم هر چیزی استفاده کنید، اما در این لیست، ما آن را برای ایده های تتو یا خال کوبی پیشنهاد می کنیم. این برنامه، ویژگی های بسیار کمی از جمله پشتیبانی از فشار قلم، دفتر نقاشی وُکام، و سایر ابزارهای حرفه ای دارد. در صورت نیاز می توانید از فتوشاپ استفاده کنید. برخی از ویژگی های دیگر، شامل ابزارهای هنری زیاد، بخش پشتیبانی و موارد دیگر است. این برنامه خیلی گران است، اما حداقل متعلق به خود شما است و اشتراکی نیست.

برنامه reddit

Reddit

Reddit می تواند یک مکان وحشتناک باشد، اما همچنین می تواند یک مکان عالی برای تتو، ایده های تتو، طراحی تتو و طرفداران تتو باشد. طرح های تتوی محبوب و پرطرفداری وجود دارد. گاهی اوقات، سوالات برای مدتی بدون جواب می مانند، به خصوص اگر پاسخ به سوال مشکل باشد. با این حال، می توانید مجموعه ای از ایده های عالی را در آنجا پیدا کنید. برنامه Reddit مناسب و معقول است، اما گزینه های دیگری هم وجود دارد. همچنین، شما می توانید Reddit Gold را انتخاب کنید و تبلیغات را در قسمت بالای آن حذف کنید.

برنامه Tattoodo محبوب ترین برنامه طراحی تتو

این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های طراحی تتو است. این برنامه توسط بیش از 500000 هنرمند طراحی شده و دارای بیش از شش میلیون کاربر است. ما مطمئن نیستیم که همه آنها فعال هستند، اما مطالب زیادی را به اشتراک می گذارد. شما می توانید ایده ها را در دسته بندی های مختلف بررسی کنید و حتی با طراحان تتو در محل زندگی خود ملاقات کنید. بررسی های گوگل پلی نشان می دهد که رزرو کردن از طریق برنامه کمی مشکل است. کسی که می خواهد تتو کند، می تواند این برنامه را امتحان کند.

برنامه طراحی خالکوبی

برنامه طراحی تتو (Tattoo Designs)

Tattoo Designs یکی از برنامه های خال کوبی در گوگل پلی است. با این حال، به نظر می رسد که این سرویس قابل استفاده است. شما می توانید در اینجا بسیاری از طرح های اساسی از جمله کلمات، جمجمه ها، کارت ها و سایر نقش های محبوب تتو را پیدا کنید. این برنامه فاقد یک جستجوی اختصاصی است و این یک مشکل بزرگ است. با این حال، دسته بندی از انواع ایده ها وجود دارد و شما فقط سراغ آنها می روید، بنابراین این یک مشکل بزرگ نیست. این قطعاً بهترین پیشنهاد نیست، اما اگر می خواهید نگاهی به آن بیندازید چون قابلیت های خوبی دارد.

طراحی فونت خالکوبی با Tattoo Font Designer

Tattoo Font Designer  دقیقاً مانند عنوان مقاله است. این برنامه به شما کمک می کند تا فونت ها را برای استفاده در تتو یا خال کوبی طراحی کنید. برای شروع کار، مجموعه ای از فونت ها در برنامه وجود دارند یا می توانید آنها را بسازید. در اصل، این یک برنامه ی خوشنویسی است، اما چون که خوشنویسی بخش بزرگی از خال کوبی است، توسعه دهندگان این دو ایده را ترکیب می کنند. حتی اگر قصد انجام خال کوبی یا تتو را ندارید، استفاده از این برنامه یک بازی سرگرم کننده محسوب می شود. نسخه رایگان، دارای تبلیغات زیادی است، اما نسخه ی پولی، کاملاً کاربردی است.

برنامه طراحی خالکوبی tattoo master

Tattoo Master

Tattoo Master یک برنامه ی ترکیبی از برنامه کتاب رنگ آمیزی، یک برنامه طراحی تتو و یک برنامه نقاشی است، اما همه به عنوان یک بازی موبایل ارائه می شود. ما واقعاً این برنامه را خیلی دوست داریم. مجموعه ای از طراحی ها در این برنامه موجود است. شما می توانید یکی را انتخاب کنید، هر طور که می خواهید آن را رنگ آمیزی کنید و سپس آن را به عنوان ایده ذخیره کنید. همه این کارها را با فرمت بازی انجام می دهید که در آن برای شخصیت های داستانی خال کوبی یا تتو طراحی می کنید. بنابراین، این یک برنامه ی طراحی جدی مانند Adobe Illustrator یا LayerPaint نیست. با این حال، اگر می خواهید برنامه ای متفاوت را امتحان کنید، این برنامه سرگرم کننده و جالب است.

نظر شما راجب این مقاله 1 نظر

10 مورد از بهترین برنامه طراحی تتو و خالکوبی برای اندروید
5 1
همچنین بخوانید :
بهترین بازی های مسابقه ای اندروید 2019

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.