A1 ( 728×90 )

۲۱ سایت فوق العاده برای پیدا کردن عکس آماده

0 579
 
 

سایت تفریحی پویه

بهترین سایت های دانلود عکس آماده | عکاسی همواره جزء جدا نشدنی از طراحی بوده است. متأسفانه، ما عادت کرده ایم که در تمامی تبلیغات، تصاویر مردانی را در حالدست دادن با یکدیگر در کت و شلوار های گران قیمت ببینیم. مشکل این است که نه تنها تعداد زیادی از این عکس ها را همواره میبینیم و هیچ خالقیتی در آن ها وجود ندارند، بلکه معمولا قیمت بالایی نیز دارند و مقرون به صرفه نیستند!خوشبختانه، تعداد وب سایت های زیادی وجود دارد که عکس های زیبا و آماده را در اختیار شما می گذارند تا بتوانید از آن ها استفاده کنید. از همه بهتر، تمامی آن ها رایگان هستند! پس نیازی نیست هیچ هزینه ای بابت آن ها بپردازید.

بهترین سایت های دانلود عکس آماده

 

در این پست، لیستی از وب سایت های عالی را برای پیدا کردن عکس آماده رایگان برای شما جمع آوری کرده ایم. توضیحی درباره مجوز استفاده از این عکس ها برای اشخاصی که به فکر جنبه حقوقی این قضایا هستند و به خصوص آن هایی که برای بیزینس های بین المللی به دنبال عکس های این چنینی هستند، توجه داشته باشید که بسیاری از عکس های موجود در این وب سایت ها، عاری از محدودیت های حق چاپ یا دریافت مجوز جهت عدم خدشه دار کردن قوانین کپی رایت هستند.

این بدان معناست که می توانید بدون درخواست مجوز، این عکس ها را حتی برای اهداف تجاری همچون کپی، اصالح، توزیع و انواع شیوه های تبلیغاتی استفاده کنید. با این حال، برخی از عکس های موجود در این وب سایت ها ممکن است نیاز به انتساب داشته باشند. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا مشخص کنیم کدام نیاز به دریافت مجوز جهت استفاده دارند، اما در هر صورت به شما توصیه می کنیم که در صورت تمایل به استفاده از این تصاویر، در صورت لزوم تحقیقات خود را انجام دهید و نحوه استفاده از این تصاویر را مشخص کنید.

حال که این موضوع را نیز با شما به اشتراک گذاشتیم، وقت آن است که وب سایت ها را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

وبسایت stocksnap

StockSnap.io  .1 جستجو در دریای عکس ها

وب سایت StockSnap.io دارای مجموعه بزرگی از عکس های آماده رایگان و زیبا با وضوح بالا را در خود جای داده است. این سایت همچنین دارای قابلیت جستجوی بسیار مفیدی است که را کمک آن می توانید از میان هزاران تصویر موجود، عکس مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. عالوه بر این، این وب سایت عکس های مشاهده شده توسط شما و آن هایی را که دانلود کرده ای دنبال می کند تا بتواند بهترین هایی که با سلیقه شما بیش تر همخوانی دارد را برایتان به نمایش بگذارد.

عکس آماده در سایت pexels

2. Pexels منبع عکس آماده با کیفیت

وب سایت Pexels، عکس هایی با کیفیت بالا و کاملاً رایگان و دارای مجوز تحت Creative Commons Zero CC0 را در اختیار شما قرار می دهد. این مجوز نشان دهنده آن است که استفاده از عکس نیاز به دریافت اجازه از جانب کسی را ندارد و برای عموم آزاد است. همه عکس ها به خوبی برچسب زده شده و قابل جستجو هستند و همچنین به راحتی در صفحه Discover (کشف) وب سایت می توانید پیدایشان کنید.

وبسایت دانلود عکس unsplash

3. Unsplash

وب سایت Unsplash مجموعه بزرگی از عکسها با وضوح بالا را ارائه می دهد و به یکی از بهترین منابع برای یافتن تصاویر آماده تبدیل شده است. تیم Unsplash ارسال های جدید توسط اعضا را دریافت کرده و پس از بازبینی آن ها، بهترین عکس ها را در صفحه اصلی وب سایت منتشر می کنند. همه عکس های موجود در آن نیز تحت مجوز Unsplash هستند و به صورت رایگان منتشر می شوند.

عکس آماده بخش brust
4. Burst

بخش Burst یک صفحه از وب سایت Shopify است که عکس های رایگان آماده را برای کارآفرینان فراهم می کند. برخی از عکس ها تحت مجوز Creative Commons CC0 مجاز هستند و برخی دیگر تحت مجوز عکس خود Shopify قرار دارند.

این وب سایت جهت کمک به کارآفرینان در ساخت محصولات بهتر، وب سایت ها و کمپین های بازاریابی و دیگر اشخاصی که می توانند از عکس های آن استفاده کنند تاسیس شد. بیشتر تصاویر عکسهای اصلی هستند که در خانه گرفته شده اند و بیش تر برای شغل های این چنینی متناسب هستند – همچنین می توانید عکس های کلی تر نیز پیدا کنید.

وبسایت reshot
5. Reshot

وب سایت Reshot یک کتابخانه عظیم از عکس آماده رایگان است که شما در جای دیگری نمی توانید همانندش را پیدا کنید. این وب سایت برای پروژه های استارت آپی که تازه شروع به کار کرده اند، بیزینس های آزاد و سازندگانی که از عکسهای آماده تکراری خسته شده اند، مناسب است. هم چنین برای استفاده تجاری و ویراستاری و ایجاد تغییرات در عکس ها، هیچ گونه مجوزی نیاز نیست.

دانلود عکس هنری در سایت pixabay

6. Pixabay

وب سایت Pixabay مجموعه بزرگی از عکس های آماده رایگان، طرح ها و تصاویر هنری را ارائه می دهد. همه عکس ها تحت لیسانس Creative Commons CC0 منتشر می شوند.

عکس آماده غذا ذر foodiesfeed

7. FoodiesFeed منبع عکس آماده از انواع غذا

وب سایت FoodiesFeed هزاران عکس واقعی و زیبا و رایگان از غذا ها را در بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می دهد. این وب سایت بهترین منبع برای بلاگر هایی است که در حوزه غذا فعالیت می کنند.

سایت gratisography

8. Gratisography

وب سایت Gratisography عکس های فوق العاده و با کیفیتی را منتشر می کند که می توانید به صورت رایگان در پروژه های شخصی و یا تجاری خود استفاده کنید. عکس های زیبا و رایگان جدید هر هفته به کلکسیون وب سایت اضافه می شوند و هیچ گونه کپی رایتی شامل حال آن ها نمی شود. تمامی تصاویر موجود در وب سایت توسط Ryan McGuire از گروه Bells Design گرفته می شود.

freestocks

9. Freestocks.org

وب سایت Freestock یک سری از عکس های مختلف با کیفیت فوق العاده را ارائه می دهد که همگی تحت لیسانس CC0 هستند.

سایت picography

10. Picography

وب سایت Picography شامل عکس های آماده رایگان زیبایی است که توسط Dave Meier و دیگر عکاس های مختلفی که در سایت فعالیت دارند، منتشر می شود. تمامی عکس های این وب سایت نیز دارای لیسانس CC0 هستند.

عکس آماده طبیعت در سایت foca

11. Foca

وب سایت Foca کلکسیونی از عکس های فوق العاده با کیفیت را ارائه داده که همگی توسط Jeffrey Betts منتشر می شوند. جفری متخصص گرفتن عکس از محل کار و طبیعت است و تمامی عکس هایی که منتشر می کند تحت لیسانس CC0 هستند.

۲۱ سایت فوق العاده برای پیدا کردن عکس آماده

12. Picjumbo عکس آماده برای پروژه شخصی

وب سایت Picijumbo تعداد زیادی عکس های رایگان برای کار های تجاری و یا پروژه های شخصی به شما ارائه می دهد. عکس های جدید روزانه به سایت اضافه می شوند و شامل دسته بندی های همچون عکس های انتزاعی، فشن، طبیعت، تکنولوژی و بسیاری دیگر هستند.

۲۱ سایت فوق العاده برای پیدا کردن عکس آماده

13. Kaboom Pics

وب سایت Kaboom Pics گروهی از عکس های رایگان با کیفیت را در دسته بندی هایی همچون انتزاعی، شهری/معماری، فشن، غذا، مناظر طبیعی و بسیاری دیگر ارائه می دهد. عکس های موجود در این وب سایت می توانند برای اهداف تجاری استفاده شوند اما حق فروش و یا تغییرات را در آن ها نخواهید داشت.

۲۱ سایت فوق العاده برای پیدا کردن عکس آماده

14. SkitterPhoto

وب سایت SkitterPhoto تعداد زیادی تصاویر رایگان آماده را ارائه می دهد که همگی تحت لیسانس CC0 هستند. توجه داشته باشید که همه تصاویر معتبر و موثق بوده و توسط صاحبان SkitterPhoto ساخته و ارائه داده می شوند.

سایت life-of-pix

15. Life of Pix

وب سایت Life of Pix یک منبع ساخته شده توسط آژانس خلاقیت LEEROY می باشد که عکس های با کیفیت و درجه یک را بدون محدودیت کپی رایت ارائه می دهد.

سایت little visuals

16. Little Visuals

معرفی این مورد با اخبار بدی همراه است. متاسفانه، صاحب این وب سایت، نیک، فوت کرده است اما عکس هایی که از خود به جای گذاشته در خاطره ها باقی می مانند. تمامی این عکس ها دارای مجوز CC0 هستند و برای استفاده رایگان مجاز هستند.

سایت new old stock

17. New Old Stock

وب سایتی که عکس های قدیمی را از آرشیو های عمومی در اختیار همگان قرار می دهد. توجه داشته باشید که این وب سایت تنها عکس هایی که فاقد کپس رایت مشخص هستند را منتشر می کند، پس استفاده از آن ها هیچ مشکل مجوزی را در پی نخواهد داشت.

سایت jay mantri

18. Jay Mantri

در این وب سایت، هر پنجشنبه ۷ عکس جدید تحت لیسنانس CC0 منتشر می شوند. Jay Mantri عکس هایی زیبا با تم های متفاوتی را در وب سایت خود پست می کند.

سایت pics pree

19. Picspree

این وب سایت تحت حمایت Getty Images معروف است و تعداد زیادی از عکس های آماده رایگان را با کیفیت بالا در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. با داشتن موتور جست و جوی قدرتمند و قابلیت دانلود بی دردسر عکس ها، وب سایت Picspree منبعی بسیار مناسب را برای تجارت های کوچک و متخصصان اینترنتی است که به دنبال عکس هایی با کیفیت هستند و نمی خواهند که نگران گرفتن مجوز باشند.

۲۱ سایت فوق العاده برای پیدا کردن عکس آماده

20. ISO Republic

وب سایت ISO Republic عکس هایی را در زمینه های بسیار مختلف و متنوع ارائه می دهد؛ آن ها هر روز نیز عکس های جدیدی‌ را تحت مجوز CC0 منتشر می کنند.

عکس آماده زنانه

21. StyledStock کلکسیون عکس آماده زنانه

وب سایت StyledStock کلکسیونی از عکس های رایگان زنانه را برای تجارت های مختص بانوان ارائه می دهد. عکس های موجود در این وب سایت کاملا رایگان هستند و می توانید از آن ها برای کار های شخصی و یا تجاری خود استفادا کنید.

جمع بندی

همان طور که مشاهده می کنید، منابع فوق العاده ای در زمینه یافتن عکس های آماده رایگان وجود دارند و روز به روز رو به افزایش هستند. این وب سایت ها برای طراح ها، فروشنده ها و بلاگر ها موهبت بزرگی هستند و به آنان کمک بسیاری می کنند. دیگر نیازی با عکس های آماده خسته کننده و تکراری نخواهید داشت!

ترجمه : مازیار رشیدی

 

همچنین بخوانید :
عکس های زیبا از خرس های قطبی

 

نظر شما راجب این مقاله 2 نظر

۲۱ سایت فوق العاده برای پیدا کردن عکس آماده
3 2

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.