علم و تکنولوژینرم افزار و اپلیکیشن

13 روش مطمئن برای افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام می تواند یک کانال بازاریابی دیداری بسیار هدفمند برای برند شما و فرصتی برای ایجاد مخاطب وفادار باشد که با تجارت شما رشد می کند. در حقیقت، بیش از 500 میلیون کاربر اینستاگرام و IGTV هر روز از اینستاگرام بازدید می کنند و این امر، این شبکه اجتماعی را به یکی از پر مخاطب ترین ها در نوع خود تبدیل می کند.

اما مانند هر شبکه اجتماعی دیگر، روش های صحیح و غلط برای استفاده از آن وجود دارد. در این پست ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه می توانید به طور مؤثر از اینستاگرام استفاده كنید تا مشاركت خود را افزایش داده و به مرور زمان رشد گسترده ای داشته باشید . صفحه ای پر از فالوور واقعی و نه فیک با ما همراه باشید .

1. استفاده از هشتگ مناسب در اینستاگرام

هدف شما در اینستاگرام این است که مخاطبان فعلی خود را به طور مرتب درگیر کنید و در عین حال فالوور واقعی خود را نیز افزایش دهید. ارسال عکس های جدید ، جالب و جذاب اولین نیاز را برآورده می کند ، اما برای شروع رشد ، هشتگ زدن عکس های خود را بسیار مهم قلمداد کنید. استفاده از هشتگ های مناسب، پیدا کردن عکس های شما را برای اشخاصی که به دنبال اصطلاحات خاص در زمینه فعالیتتان هستند بسیارآسان می کند.

بنابراین باید از کدام هشتگ ها استفاده کنید؟ درست مانند توییتر و سایر شبکه های اجتماعی ، کاربران در اینستاگرام از هشتگ هایی خاص، بیشتر استفاده می کنند. اگر از هشتگ های معروف اینستاگرام در عکس های خود استفاده می کنید ، به احتمال زیاد به کاربران جدید دسترسی پیدا می کنید و کشف می شوید.
برای مثال، هشتگ هایی مانند #عشق ، #بامزه ، #خنده_دار یا #زیبا بسیار توسط کاربران ایرانی استفاده می شوند.
اما اگر به چنین هشتگ هایی نگاه انداختید و با خود گفتید که هیچ کدامشان در زمینه فعالیت شما به کار نمی آیند… حق دارید و این کاملا منطقی است.

استفاده از هشتگ مناسب در اینستاگرام

استفاده از هشتگ یک چیز است ، استفاده از هشتگ های مناسب یک چیز کاملا متفاوت است. هشتگ های معروف مانند موارد ذکر شده در بالا احتمالاً تعامل و لایک های اضافی شما را به دنبال خواهد داشت ، اما منجر به افزایش درگیری طولانی مدت ، دنبال کنندگان جدید علاقه مند و مهمتر از همه فروش، نمی شود.

اگر می خواهید عکس های خود را به طور صحیح برچسب گذاری کنید ، لازم است که مناسب ترین هشتگ ها در زمینه فعالیت خود را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید. این به معنای انجام تحقیقات مناسب برای اطمینان از استفاده از هشتگ هایی است که نه تنها برند شما را توصیف می کنند ، بلکه در اینستاگرام نیز جستجو می شوند.

اگر هر یک از کلمات کلیدی مورد نظر خود را مستقیماً در برنامه اینستاگرام جستجو کنید ، می توانید هشتگ های مرتبط بیشتر و محبوبیت آنها را پیدا کنید. چیزی که شما به آن احتیاج دارید این است که کلمات کلیدی مختلفی را سرچ کنید که مارک و محصولات شما را توصیف می کند ، و لیست کلمات کلیدی و هشتگ های خود را به مرور زمان تهیه کنید.

به خاطر داشته باشید که اینستاگرام برای هر پست حداکثر 30 هشتگ را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این ، کلمات محبوب با گذشت زمان تغییر می کنند ، بنابراین مطمئن شوید که از بهترین شرایط ممکن استفاده می کنید و هر چند ماه یکبار کلمات کلیدی و هشتگ های خود را دوباره مرور کنید.

همچنین می توانید ایده های هشتگ را از طرف رقبا یا حساب های مشابه به دست آورید ، اما در نهایت آن چه که باید انجام دهید این است که گروه های هشتگ هایی را ایجاد کنید که مربوط به حساب خاص شما است.

همچنین بخوانید :
آموزش گذاشتن پست در اینستاگرام

نکته شماره 1 : این ترفندی است که من برای مشاغل تجارت الکترونیکی خود استفاده می کنم. برای هر دسته از کالاها و کالاهای فروشگاه های خودم ، این تحقیق را انجام داده ام تا ببینم محبوب ترین هشتگ های اینستاگرام در بین این دسته از محصولات کدام اند. من برای هر دسته از کالاهایی که می فروشم ، با 15-20 هشتگ محبوب روبرو شدم ، و همچنین پایه 5-10 برچسب (تگ) محبوب را ارائه می دهم که به طور کلی برند و کالای من را توصیف می کند. سرانجام ، لیستی از هشتگ های خاص محلی را ایجاد کردم که مربوط به برند من است.

نکته شماره 2: اگر مدتی در اینستاگرام پست کرده اید و احساس می کنید تمام این فرصت ها را برای ایجاد مخاطبان خود از طریق استفاده از هشتگ های کلمات کلیدی از دست داده اید ، از تلاش دوباره برای دست یابی به این مورد، غافل نشوید. هنوز می توانید به عقب برگردید و پست خود را با لیست جدیدی از هشتگ ها ارسال کنید و افزایش تعداد لایک ها و دنبال کنندگان خود را تماشا کنید!

استفاده از هشتگ در استوری های اینستاگرام: هشتگ در پست های اینستاگرام یک مورد خاص است ، اما برای اینکه فرصتی را برای دیده شدن توسط کاربرانی که از این هشتگ خاص دنبال می کنند را به دست آورید ، باید در از هشتگ ها در استوری های خود نیز استفاده کنید.

شما می توانید از استیکر های هشتگ استفاده کنید (که می توانید در هنگام ایجاد یک Story در فهرست استیکرهای اینستاگرام مشاهده کنید) یا در نوشته های خود فقط از هشتگ استفاده کنید تا فرصتی برای نمایش در یک استوری هشتگ را به دست آورید. اکنون که کاربران می توانند هشتگ هایی را دنبال کنند ، استوری های شما در اینستاگرام فرصتی برای مشاهده شدن توسط افرادی که دنبال کننده آن هشتگ هستند و اشخاصی که در این رابطه جست و جو می کنند را دارند.

2. از فیلترهای مناسب در اینستاگرام استفاده کنید

هشتگ های کلیدی تنها موردی نیست که باید به آن توجه کنید. مخاطبان اینستاگرام به برخی از فیلترها ، بهتر و مطلوب تر از سایرین پاسخ می دهد.  مطابق با اطلاعات منتشر شده توسط Iconosquare ، در لیست زیر 10 فیلتر محبوب فعلی در اینستاگرام آورده شده است:

عادی (بدون فیلتر) / کلارندون / جونو / لارک / لودویگ / گینگام / والنسیا / X-Pro II / لو-فی / آمارو

استفاده درست از فیلتر اینستاگرام

با توجه به مطالعه ای که توسط TrackMaven در حساب های اینستاگرام خود انجام داد تا ببیند فیلترها چگونه بر تعامل تأثیر می گذارند ، دریافتند که مایفایر ، هیف و لودویگ بیشترین تعامل و بازخورد مثبت را به دنبال داشتند.

اما مهمتر از فیلترهای مورد علاقه عمومی اینستاگرام ، فیلترهای مورد علاقه مخاطبان خاص شما هستند. از IconoSquare برای مرور عملکرد حساب شخصی خود استفاده کنید تا بفهمید که در حال حاضر، کدام فیلتر ها برای حساب کاربری شما محبوب تر هستند.

3. ارسال پست در وقت مناسب

گذشته از اضافه کردن هشتگ های مناسب و استفاده از بهترین فیلترها ، باید بهترین زمان برای ارسال پست های خود را نیز در نظر بگیرید.

یک رویکرد هدفمند آن است که با تجزیه و تحلیل آنچه در گذشته برای شما مؤثر بوده و بالعکس ، اطلاعات مناسب را به دست آورید. با مراجعه به بخش بهینه سازی IconoSquare ، می توانید تجزیه و تحلیل مفصلی از سابقه ارسال خود در مقابل تعاملی که توسط مخاطبان داشته اید را دریافت کنید. این گزارش همچنین بهترین زمان های روز و روزهای هفته برای ارسال پست جدید را مشخص می کند.

دایره های تاریک نشان می دهد که شما معمولاً پست جدید ارسال می کنید. دایره های خاکستری روشن نشان دهنده تعامل فالوئر های شما است. بزرگترین حلقه های خاکستری روشن بهترین زمان برای ارسال را به شما نشان می دهد.
همچنین می توانید به صورت رایگان و در بخش Followers (در صورت فعال کردن اکانت Business) ، اطلاعات خوبی را که خود اینستاگرام در اختیارتان قرار می دهد را به دست آورید.

استفاده از آنالیز برای انتشار پست ها

4. فالوور های رقبای خود را جذب کنید

یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن و افزایش فالوور اینستاگرام این است که به دنبال نزدیکترین رقبا در حساب های اینستاگرام خود و ارتباط با مخاطبان خود باشید. این افراد قبلاً با پیگیری حساب رقبای شما ، علاقه مورد نیاز را به محتوایی که شما نیز در حال گترش دادن هستید، نشان داده اند.

بنابراین چگونه شما به طور مؤثر فالوئر های رقبا را جذب می کنید؟ شما می توانید با تعامل با آنها، دنبال کنندگان نزدیکترین رقیب خود را به حساب کاربری خود جذب کنید. راه های مختلفی برای ارتباط با کاربران اینستاگرام وجود دارد ، و هرچه فعالیت بیشتری را انجام دهید ، مخاطبان بیشتری پیدا خواهید کرد و چرخه تعامل تکرار خواهد شد.

همچنین بخوانید :
آموزش گذاشتن عکس پروفایل تلگرام در اندروید و کامپیوتر

سه نوع تعامل در اینستاگرام عبارتند از:

مورد اول : یک کاربر را دنبال کنید

مورد دوم : یکی از پست هایش را لایک کنید

مورد سوم : در زیر یکی از پست ها کامنت بگذارید

من یک آمار غیر رسمی را با حساب کاربری خود انجام دادم تا ببینم طرفداران رقبای من به پیشرفت های بازاریابی من چگونه پاسخ دادند. من فالوئر های یک رقیب نزدیک و محلی را هدف قرار دادم. از آنجا که می دانم بسیاری از دنبال کننده های وی محلی هستند ، من شهر خود را به پروفایل خود اضافه کردم تا حس آشنایی بیشتری بین برند من و افرادی که من هدف آنها هستم ، ایجاد کنم.

من فقط با دنبال کردن 100 دنبال کننده رقبای خود شروع کردم. بعداً ، 100 مورد دیگر را دنبال کردم ، اما زمانی را نیز صرف لایک کردن حداقل یکی از عکس های آنان نیز کردم. سرانجام ، من گروه سوم 100 نفره را دنبال کردم و علاوه بر لایک ، زیر یکی از پست های هر حساب کاربری نیز کامنت گذاشتم.

نتایج به شکل زیر بود :

فالو کردن : 14٪ فالو بک

فالو و لایک : 22٪ فالو بک

فالو ، لایک و کامنت : 34٪ فالو بک

اگرچه متغیرهای زیادی هستند و این آزمون از دانش علمی به دور بود ، اما نتایج مشخص بود. هرچه بیشتر با مردم درگیر شوید ، سود بیشتری عایدتان می شود.

5. برای محصولات خود هزینه کنید .

همه این شبوه پست کردن بهینه شده در حساب کاربری شما عالی است اما اگر واقعاً می خواهید تأثیر بگذارید ، باید از بازاریابی مؤثر در اینستاگرام استفاده کنید و برند خود را در معرض مخاطبان گسترده تری قرار دهید.

چگونه این کار را انجام دهیم؟ اول ، برخلاف تاکتیک های فوق برای رشد حساب کاربری خود ، این یکی رایگان نیست. اما اگر به درستی انجام شود ، ارزش خوبی دارد. برای شروع ، باید لیستی از حسابهای بزرگ را تهیه کنید. به عنوان مثال ، اگر محصولات آرایشی و بهداشتی می فروشید ، نیاز دارید تا اکانت های بزرگ و پر مهاطب در این زمینه را بیابید.

ممکن است شما قبلاً این حسابها را دنبال کرده باشید ، اما در غیر اینصورت باید آنها را پیدا کنید. یکی از بهترین راهها استفاده از Webstagram (که قبلاً به آن اشاره شد) و جستجوی برخی از نزدیکترین هشتگ های مربوطه بوده که در ابتدای این پست به آن ها. دست یافتید . هنگامی که جستجوی کلمات کلیدی خود را انجام می دهید ، نه تنها کلمات کلیدی مرتبط را به شما نشان می دهد ، بلکه حساب های برتر اینستاگرامی دارای آن کلمات کلیدی را نیز در معرض نمایش شما می گذارد.

در جست و جوی خود به چنین اکانت هایی دقت کنید:

دارای تعداد فالوئر بین 20k تا 200k

وجود آدرس ایمیل ، شماره تماس یا هر گونه راه ارتباطی در پروفایل

اگر یک آدرس ایمیل در پروفایل وجود داشته باشد ، معمولاً به این معنی است که آنها برای ارسال ایمیل های تبلیغات یا تگ کردن شما در یک استوری حمایت شده ، مشتاق هستند.شما می بایست برای آنها ایمیل ارسال کرده و از قیمت نرخ تبلیغاتی از آنها سؤال کنید.

در ضمن ، اگر شما در حال فروش کالای منحصر به فرد و تا اورجینال هستید ، ممکن است بخواهید که محصول مورد نظر خود را برای بررسی و ارسال برای آنها ، در نظر بگیرید. هرچه تصویر طبیعی تر باشد و کمتر مشابه تبلیغاتی معمول باشد ، درصد تعامل و موفقیت بیشتر می شود.

شما لزوماً نیازی به اکانت هایی با تعداد فالوئر بالا ندارید ، بلکه باید اشخاصی را انتخاب کنید که تعاملشان با فالوئر های خود بالا است (نسبت لایک و ویو و کامنت هر پست به تعداد فالوئر ها)

6. استفاده از Geotags برای کشف محلی اینستاگرام

علاوه بر هشتگ ، می توانید با تگ کردن موقعیت مکانی خود ، شهری که در آن هستید یا لوکیشنی که عکس یا فیلم در آن گرفته گرفته شده است ، پست ها و استوری های اینستاگرام خود را نیز بیشتر در معرض کشف شدن قرار دهید و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را تجربه کنید.

همچنین بخوانید :
بهترین بازی های ماجراجویی اندروید و ایفون در سال 2019

مکان ها نه تنها فید اختصاصی اینستاگرامی خود را دارند ، بلکه دسته بندی Story های اختصاصی را نیز دقیقاً مانند هشتگ ها دارا هستند که می توانید هنگام استفاده از برچسب مکان در استوری های خود ، از آن ها بهره ببرید. مشاغل محلی می توانند با ارسال مرتب در این فیدها و همچنین درگیری با پست های مشتری های آینده نگر که از نظر فیزیکی در مجاورت هستند ، بیشترین سود را از برچسب های مکان (لوکیشن) دریافت کنند.

7. سازماندهی استوری ها در هایلایت اینستاگرام

هر زمان که یک فالوور بالقوه از پروفایل شما دیدن کند ، مدت کوتاهی را برای متقاعد کردن آن ها در اختیار دارید که شما را دنبال کنند.یکی از برترین راه های انجام این کار با استفاده از ویژگی “Highlights” در پروفایل برای سازماندهی استوری های اینستاگرامیان است.

از آنجا که استوری ها طول عمر 24 ساعته دارند ، می توان از Highlights استفاده کرد تا به آنها را به زندگی دومی بخشید و دیگران را به فالو کردن ترغیب کنند تا در آینده استوری هایتان را از دست ندهند.
از هایلایت استوری ها برای موارد زیر استفاده کنید:

– تریلرهایی ایجاد کنید که معرف اکانت شما هستند.

– استوری های خود را در قالب های مشخص سازماندهی کنید (مانند کشورهایی که برای مسافرت به آنها مراجعه کرده اید)

– محصولات خود را از طریق تصاویر و فیلم ها توضیح دهید

– محصولات خود را با استفاده از تکنیک swipe up تبلیغ کنید (برای انجام این کار با استوری های خود ، نیازمند داشتن حداقل 10k دنبال کننده و یک حساب کاربری بیزینس در اینستاگرام نیاز دارید)

8. فالوور های بیشتری بخواهید!

به نظر می رسد امری بدیهی است ، اما سزاوار بیان است : نترسید که گاهی اوقات از مخاطبان خود بخواهید شما را دنبال کنند.به همان روشی که اشخاصی که در یوتیوب از بینندگان خود می خواهد تا در پایان فیلم های خود آن ها را دنبال کنند ، شما نیز می توانید از بینندگان خود بخواهید که برای کسب مطالب بیشتر شما را فالو کنند.

بعضی اوقات ممکن است مردم واقعاً از آنچه که در اینستاگرام گذاشته اید لذت ببرند ، اما قبل از اینکه واقعاً شما را دنبال کنند ، به یک کلک احتیاج دارند. بعضی اوقات شما باید به کاربران در بخش کامنت ها یادآوری کنید که باز هم می توانند مشابه چنین محتوایی را در حساب کاربری شما مشاهده کنند.

همچنین می توانید این کار را در کپشن های پست خود انجام داده و یا حتی با پیگیری آنچه مخاطبان شما در صورت فالو کردن از شما انتظار دارند ، مجددا به آنان گوشزد کنید که باز هم چنین مطالبی را دریافت خواهند کرد.

9. استفاده از اتفاقات جدید برای افزایش فالوور واقعی

هنگامی که این فرصت به وجود می آید ، تراز کردن محتوای شما با گرایشات جدید یا هشتگ های روز می تواند قابلیت کشف و تعامل را بهبود ببخشد. به عنوان مثال ، می توانید موج سوژه یا یک رویداد پرطرفدار مانند تعطیلات را به روشی مناسب برای تقویت تعامل و رسیدن به آن مورد استفاده قرار دهید.

رویدادهای مربوط را در تقویم خود علامت گذاری کنید تا بتوانید مطالب مربوط را از قبل تهیه کنید. حتما به روشی معنا دار به گفتگو بپیوندید و اگر شک دارید ، از خود بپرسید که آیا مخاطب هدف شما واقعاً به این روند توجه می کند یا خیر.

10. برای افزایش فالوور اینستاگرام به کاربران هدیه دهید

یکی از بهترین انواع جذب مخاطب در شبکه اجتماعی ، و نه فقط در اینستاگرام ، کامنتی است که در آن یک کاربر ، دوستان خود را تگ می کند. این نوع. کامنت ها نه تنها به تعامل بیشتر در کامنت سکشن پست شما کمک می کند و به نوبه خود آن را برای الگوریتم اینستاگرام جذاب می کند ، بلکه هر تگ پیج شما را به یک مخاطب جدید معرفی کرده که از طریق یک توصیه وارد شده و شما می توانید به عنوان یک فالوئر بالقوه ، او را جذب کنید.

یک راه برای تشویق این رفتار با ارسال مطالب قابل اعتماد است که التماس برای به اشتراک گذاری 1: 1 (به عنوان مثال یک ورزشگاه ممتاز است که از شما می خواهد تا دوستانی را که از روز پا رد می شود برچسب بزنید). اما یک روش مطمئن تر برای جلب مخاطب خود برای نشان دادن دوستان خود ، اجرای یک سکه ای است که مخاطبان شما را به برچسب زدن به یک دوست و دنبال کردن حساب خود ترغیب می کند.

همچنین بخوانید :
پچ گرافیکی ورژن 1 برای GTA SA

استفاده از تگ کردن کاربران برای افزایش فالوور اینستاگرام

11. پست ها را مرتب منتشر کنید 

بسیاری از فالوئر ها ، شما به خاطر آنچه در گذشته ارسال کرده اید دنبال نخواهند کرد؛ بلکه به خاطر چیزی در آینده پست خواهید کرد ، شما فالو می کنند. مخاطبان شما می خواهند بدانند که در صورت فشردن دکمه Follow چه محتوایی در انتظارشان است.

>> همچنین میتوانید مقاله ی آموزش گذاشتن پست در اینستاگرام را نیز مطالعه نمایید.

داشتن یک فید با موضوع ثابت در حال اجرا ، که در آن با سرعت ثابت منتشر می شود ، می تواند به اندازه بسیاری از استراتژی هایی را که در بالا پوشش داده ایم ، در رشد اکانت شما تأثیر بگذارد. حتی یک الگوی ساده می تواند فالوئر جدید را به خود جلب کند ، تا زمانی که در نگاه اول با هر کسی که به اکانت شما سر می زند ، ارتباط برقرار کند.

بیو اینستاگرام خود و 9 پست آخر خود را به عنوان اولین برداشت مخاطبان از شما در اینستاگرام در نظر بگیرید. آیا آنها به طرز مؤثری از طریق شخصیت ، فیلترها ، رنگها یا چیدمان با بعضی از گروه های مخاطبان ارتباط برقرار می کنند؟ شیوه ای که اکانت شما در نگاه اول به نظر می آید ، موضوعی است که کمتر به آن توجه شده اما بسیار تاثیر گزار است.

در حقیقت ، بسیاری از حساب هایی که این رویکرد را اتخاذ می کنند ، دارای رویکرد تبدیل بازدید کنندگان به دنبال کنندگان ، با تمرکز بر تولید پست هایی که در نگاه اول جذاب به نظر آمده و با بیو و بقیه پست های همسایه اش ارتباط گرافیکی و محتوایی دارد ، در به تحقق پیوستن این امر یعنی افزایش فالوور اینستاگرام کمک میکند.

پست گذاری مرتب در اینستاگرام

12. بخش فالوورز و فالوئینگ خود را نظارت کنید

اگر به همان سرعتی که در حال جذب مخاطب جدید هستید ، آن ها را از دست بدهید ، نمی توانید تعداد فالوئر هایتان را در اینستاگرام افزایش دهید. به میزان رشد و عملکرد کلی موارد زیر توجه داشته باشید. وبسایت Social Blade ، یک ابزار رایگان و عالی برای تحلیل رشد دنبال کنندگان خود (یا رقبای شما) است و به شما فالوور های از دست رفته و به دست آمده در طی گذشت زمان و روزهای خاص را نشان می دهند.

با یک حساب کاربری Business در اینستاگرام ، بخشی تحت عنوام Instagram Analytics را نیز دریافت می کنید که بینش ارزشمندی را به صورت رایگان ارائه داده که شما در هیچ جای دیگر نمی توانید به دست آورید. در این بخش می توانید ببینید که چند نفر اکانت شما را بررسی می کنند ، در هر پست چه مقدار تعامل داشته اید ، جذاب ترین پست های شما چیست و بیشتر دنبال کنندگان شما از کجا هستند و در کل متوجه شوید که در امر افزایش فالوور اینستاگرام موفق بوده اید یا خیر!

آنالیز فالوور و فالووینگ ها در اینستاگرام

13. استفاده از ابزار های اینستاگرام

صدها ابزار اینستاگرامی وجود دارد که می تواند به شما و استراتژی افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک کند ، اما من به سه مورد اصلی اشاره کردم که به شما کمک می کنند تا مخاطبان خود را بسازید و به مرور زمان با آنها تعامل داشته باشید:

ابزار اول : “Later”
پست های اینستاگرام خود را از رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود به طور خودکار تنظیم و منتشر کنید.

ابزار دوم “IconoSquare”
اطلاعات ، تجزیه و تحلیل و بینش در حساب و دنبال کنندگان شما.

ابزار سوم “Webstagram”
بهترین هشتگ را برای پست های خود و مناسب ترین افراد برای پست های تبلیغاتی تان را پیدا کنید.

برخی از این ابزار ها ممکن است در کشور ما در دسترس نباشند که شما می توانید با استفاده از مشابه های داخلی ، به هدف خود دست پیدا کنید. با افزایش فالوور های اینستاگرام خود ، کسب و کارتان را رونق ببخشید.

در این پست ما در مورد مؤثرترین راه های استفاده از اینستاگرام برای کسب فالوور به شیوه هدفمند صحبت کردیم ، اما همیشه اعداد مطرح نیستند. مانند هر شبکه اجتماعی ، موفقیت آمیزترین استراتژی ، اجتماعی و قابل اعتماد بودن است.اگر روی تعامل و نه فقط کسب فالوئر تمرکز کنید ، اینستاگرام می تواند خانه ای عالی برای کسب درآمد برای تجارت الکترونیکی شما باشد.

منبع:شاپی فای و ترجمه توسط مازیار رشیدی عزیز

نظر شما راجب این مقاله 1 نظر

13 روش مطمئن برای افزایش فالوور اینستاگرام
5 1
برچسب ها
نمایش بیشتر

علی بهادری

علی بهادری ، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن