مصاحبه و گفتگو

پسری با دستان جادویی در هنر پتینه و نقاشی روی سنگ

پسری با دستان جادویی در هنر پتینه و نقاشی روی سنگ:

هر جا سخن از اعتماد است نام استاد بادامی می‌درخشد

استاد محمدعلی بادامی، جوان موفق و نخبه عرصه پتینه، دکوراتیو و نقاشی و طراحی روی سنگ مهمان ما بود. وی یکی از بهترین مدرسان و نخبگان این عرصه از هنر است. وی به همراه خواهر خود استاد زینب بادامی در کارگاهی مشغول به آموزش هنر پتینه، دکوراتیو، نقاشی و طراحی و نقاشی روی سنگ به هنرجویان هستند و تعداد قابل توجهی از هنرجویان با آموزش درست و اصولی این برادر و خواهر روبرو شده اند که خود در پروژه‌های مختلف مشغول به فعالیت هستند.

 

پسری با دستان جادویی در هنر پتینه و نقاشی روی سنگ

 

اگر می‌خواهید پول در بیاورید درست آموزش ببینید

شاید در کشور بسیاری از اساتیدی باشند که در زمینه هنر به خصوص هنر پتینه، دکوراتیو و نقاشی  و سایر اینگونه هنرها دستی بر کار دارند اما گروه آموزشی استاد محمدعلی بادامی به همراه خواهر خود خانم زینب بادامی با در نظر گرفتن روش درست و اصولی آموزش پتینه و هنر دکوراتیو و نقاشی روی سنگ ، مسیری را برای یادگیری بهتر اینگونه هنرها به وجود آورده و در نهایت بازار کاری برای هنرجویان ایجاد کرده اند. بنابراین آموزش درست و اصولی توسط این خواهر و برادر موجب شده تا هنرجویان زیادی به این مجموعه ورود پیدا کنند.

همچنین بخوانید :
دوریکا مجموعه ای کاملا دوستانه با بازدهی علمی بالا در سطح آموزش هنر است

 

هزینه کم با کیفیت بالا و ماندگار

امروزه هزینه‌های هنگفت برای طراحی منازل و برج‌های تجاری یکی از معضلات کارفرمایان و صاحبان منازل است. طراحی و نقش و نگار کردن خانه نه تنها به زیبایی خانه کمک می‌کند بلکه باعث می‌شود روح آدمی نسبت به رنگ‌ها و طرح‌‎های جدید تلطیف پیدا کند. استاد محمد علی بادامی و خواهرشان چنین موقعیتی را برای این دسته از افراد به وجود آورده اند که با هزینه معقول، آموزش‌هایی از قبیل پتینه کاری، طراحی به خصوص نقاشی روی سنگ که در عکس پایین مشاهده می‌کنید یک کار جدید و در عین حال ماندگار و زیبا را به تصویر بکشانند.

 

پسری با دستان جادویی در هنر پتینه و نقاشی روی سنگ

 

نظرات هنرجویان استاد محمدعلی بادامی:

خانم آزاده منتخبی کارشناس ارشد معماری:

من بواسطه یکی از دوستانم با مجموعه آموزشی استاد بادامی آشنا شدم و خیلی خوشحالم که با یادگیری کامل و جامع از سوی استاد بادامی، توانستم خیلی زود وارد بازار کار شوم. به اعتقاد من مهمترین خصوصیت اخلاقی و کاری استاد این است که هیچ گونه پرسش و سوالی را از سوی من بی پاسخ نگذاشتند و نقطه قوت کلاس‌های درس استاد بادامی به نظر من هزینه معقول، آموزش کامل با دقت نظر ایشان و مهمتر از همه اینکه در کوتاه ترین و کمترین زمان، آموزش‌ها ارائه می‌شود و در نهایت می‌گویم : استاد خدا قوت.

 

مهندس محمد مولایی از شهر اراک:

من در کلاس‌های پتینه، کلاسیک و مدرن استاد بادامی شرکت کردم که جا دارد در ابتدا به خاطر اخلاق خوش و خیلی خوبشان از ایشان تشکر صمیمانه داشته باشم و دوستی بین استاد و شاگردی بسیار به ما در یادگیری این علم کمک کرده است. استاد محمد علی بادامی خیلی دلسوزانه آن گونه چیزهایی که بعدها در بازار کار به درد هنرجویان می‌خورد را خیلی کامل بیان می‌کنند که شاید کمتر استادی اینگونه آموزش بدهد. استاد محمد علی بادامی فوق العاده خوب است و خیلی دوسشان دارم.

همچنین بخوانید :
مصاحبه با منیژه نوری، مدیر هنرکده لاجوردین

 

پسری با دستان جادویی در هنر پتینه و نقاشی روی سنگ

 

خانم عطیه لطفعلی پور: کارشناس هنرهای تجسمی:

خیلی علاقه مند به هنر هستم و به همین خاطر فعالیت کاری بنده هم مختوم در زمینه فعالیت‌های هنری است. مدتی بود علاقه مند به یادگیری هنر پتینه و دکوراتیو بودم که با تحقیقات و پرس و جو به این نتیجه رسیدم که در نهایت استاد محمد علی بادامی را برای آموزش انتخاب کنم و بسیار هم از تصمیم رضایت دارم. به اعتقاد من کمتر فرد هنرمندی می‌تواند همانند استاد محمد علی بادامی آموزش نقاشی روی سنگ را ارائه دهد و ایشان جزء معدود افرادی است که در این هنر به تمام معنا کاربلد و حرفه ای هستند که من به جرات می‌گویم بالاتر از دست استاد در این زمینه وجود ندارد چرا که با خلاقیت خاصی این هنر را انجام می‌دهند. نکته مهم دیگر آنکه خیلی از دوستان و کسانی که علاقه مند به هنر هستند از کلاس‌ها و آموزش برخی از اساتید ناراضی بودند و همیشه این معضل بین هنرجویان برای یادگیری وجود داشت تا اینکه وقتی در کلاس‌های استاد بادامی شرکت کردیم همگی با هم متفق القول هستیم که در کلاس‌های استاد بادامی، هیچ کم و کاستی وجود ندارد و کمتر استادی وجود دارد که همه آموزش‌ها را در اختیار قرار می‌دهد و واقعا از خداوند برای استاد آرزوی بهترین‌ها و سربلندی‌های بیشتر را خواستارم.

 

مریم عباسی متخصص هنر موتیف:

در کنار گذراندن دوره‌های موتیف، در یک جاهایی احساس نیاز کردم که باید هنر پتینه را هم آموزش ببینم که توسط دوستانم در نهایت استاد محمد علی بادامی را به من معرفی کردند و زمانی که در کلاس‌های استاد شرکت کردم بسیار احساس خوبی داشتم که بسیار بسیار دلسوزانه تمامی مطالب را به ما آموزش می‌دادند. جالب است بدانید وقتی با دوستان هنرمندم در این رابطه صحبت می‌کنم خیلی تعجب می‌کنند که استاد بادامی جزئی ترین و ابتدایی ترین نکات هم تا به آخر آموزش داده اند که کمتر استادی این کار را می‌کند و واقعا من از استاد بادامی نهایت تشکر را دارم. مهمترین خصوصیت اخلاقی استاد این است که خیلی شاد و مهربان و صبور هستند و این نظر را همه بچه‌ها به یکدیگر می‌گویند و این در نحوه یادگیری ما هم تاثیر گذاشته است.

همچنین بخوانید :
اربعین همچون بیمه نامه ای است که باید هر ساله تمدید کنیم

پیج استاد بادامی، patine_badami میباشد و علاقه مندان هنر پتینه و هنر دکوراتیو منقاشی روی سنگ می‌توانند برای آموزش بهتر با این شماره 09124118587 تماس حاصل فرمایند که مستقیما استاد بادامی پاسخگو هستند.


نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

پسری با دستان جادویی در هنر پتینه و نقاشی روی سنگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

علی بهادری

علی بهادری ، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن