مصاحبه و گفتگو

نویان، کادویی برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان ایران زمین

نویان، کادویی برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان ایران زمین

استاد محمدرضا صفری، مدیریت مجموعه علمی آموزشی نویان، با رویکردی متفاوت و جوانگرایانه نویان را تاسیس کرده است تا سبک جدیدی از تدریس و مشاوره را در نظام تحصیلی کشور وارد سازد.

محمدرضا صفری، این مدیر موفق، با کادری مجرب، تحصیلکرده و جوان اما دارای تجربه، انواع مشاوره‌های کنکور و برنامه ریزی تحصیلی را با ایده ای نو و تازه در مجموعه نویان راه اندازی کرده است تا دیگر خانواده‌ها نگران موفقیت فرزندانشان نباشند.

نویان یک مجموعه مشاوره تحصیلی نیست که صرفا برای دادن مشاوره تاسیس شده باشد. نویان یک مجموعه ای از استعدادیابی و آموزش درست برای دانش آموزان است که مدیری مبتکر و خلاقی چون استاد محمدرضا صفری را در اختیار دارد که هدفش مشاوره درست، استعدادیابی و تدریس با روشی خلاقانه است.

محمدرضا صفری

امروزه خیلی از والدین نگران آینده تحصیلی و به خصوص شغلی فرزندانشان هستند اما استاد محمدرضا صفری با گرفتن تست MBTI به راحتی استعداد فرزندتان را به شما نشان می‌دهد تا آینده شغلی مرتبط با علاقه و توانمندی خود را به کار گیرند.

مجموعه علمی آموزشی نویان را در پیج اینستاگرام  noyankonkor دنبال کنید تا بیشتر از اهداف این مجموعه آشنا شوید همچنین پیج اینستاگرام mreza_safari مدیریت این مجموعه می‌باشد.


نظر شما راجب این مقاله 1 نظر

نویان، کادویی برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان ایران زمین
4 1
همچنین بخوانید :
بریم شمال امیر خلیلی جهانی شد
برچسب ها
نمایش بیشتر

علی بهادری

علی بهادری ، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن