A1 ( 728×90 )

معرفی روش های کسب درآمد از تلگرام

0 537
 
 

سایت تفریحی پویه

چگونه از تلگرام کسب درآمد کنیم؟

کسب درآمد از تلگرام | پیام رسان تلگرام را می توان به عنوان محبوب ترین پیام رسان در کشور ایران به حساب آورد. این مسنجر با استفاده از امکانات بسیار بالا، قابلیت ساخت کانال ها جهت تولید محتوا و سرگرمی، امنیت بی مثل و مانند خود در میان بقیه شبکه های اجتماعی و سرعت بالا در ارسال پیام ها، خود را در دل 4۰۰ میلیون نفر از مردم جهان جا کرده که بسیاری از مردم کشور ما نیز به آن علاقه مند شده اند‌.

 در طی این سال ها، تعداد زیادی از افرادی که در این زمینه فعالیت جدی تری داشته اند، با کانال های چند ده هزار نفری و حتی میلیونی، اقدام به کسب درآمد های بسیار بالا کرده اند و در حال حاضر، در حدود ۶۰ هزار شغل تلگرامی در کشور وجود دارد! اگر شما نیز می خواهید در این زمینه فعالیت کرده و به موفقیت دست یابید، با ما همراه باشید تا برترین راه های کسب درآمد از تلگرام را بدون هیچ هزینه ای آموخته و از همین امروز کسب و کار خود را رونق ببخشید.
در اولین قدم نیز در جریان باشید که داشتن ممبر های زیاد، برای شروع کسب درآمد حیاتی نبوده و شما می توانید هر لحظه کار خود را شروع کنید! با ما همراه باشید.

۱- کسب درآمد با استفاده از تولید محتوا

کانال های بسیاری را دیده اید که هر روزه مطالب مرتبط با سرگرمی را در کانال های خود قرار داده و در میان آن ها، پست های تبلیغاتی مشاهده می کنید‌. روش کسب درآمد از این طریق نیز به همین شکل است. در قدم اول نیاز دارید تا کانالی را تاسیس کرده و شروع به جذب عضو کنید. باید دقت داشته باشید که زمینه مناسبی را برای محتوای کانال خود انتخاب کنید تا بتوانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

به طور معمول، کانال های تلگرامی، جدا از موضوع محتوایشان، در صورتی که دارای محتوای طنزگونه ای باشند، توانایی کسب ممبر بالاتری داشته و در نتیجه، کانال ها و وبسایت های دیگر، با میل بیشتری برای قرار گیری تبلیغات خود بر روی کانال تلگرامی شما اشتیاق نشان می دهند.
این را هم در نظر بگیرید که در شروع این امر، احتمالا با کندی مواجه شده و طول می کشد تا به کسب درآمد دلخواه خود برسید. پس نباید از ابتدا بر روی کسب درآمد تمرکز کرده و باید اقدام به کسب ممبر های تلگرامی کنید. پس از جذب اعضای مورد نظر خود، می توانید با کانال های دیگر تبادل کرده و تعداد عضو ها را افزایش دهید تا زمانی که به راحتی بتوانید برای ارسال پست تبلیغاتی، مبلغ مورد نظر را دریافت کنید.

۲- یافتن بازار هدف جهت قرار دادن تبلیغات مرتبط

ممکن است کانال شما، موضوع خاصی را در بر گرفته که تعداد ممبر هایش به اندازه کانال های سرگرمی و موضوعات کلی نباشد. برای مثال، یک کانال سرگرمی می تواند نیم میلیون عضو داشته اما به اندازه یک کانال مرتبط با موضوع های ورزشی درآمد کسب نکند. دلیل این امر، این است که کانال هایی که موضوع خاصی را در بر می گیرند، تبلیغات مرتبط با همان موضوع را در کانال خود قرار می دهند و در نتیجه، با استفاده از جامعه هدف بازاریابی و از تلگرام کسب درآمد می کنند.

به عنوان مثال، لینکی به یک وبسایت فروش لباس های ورزشی در یک کانال مربوط به موسیقی، سود دهی خاصی ندارد اما قرار گیری همان تبلیغ در یک کانال ورزشی می تواند تاثیر به سزایی بگذارد و در نتیجه، صاحب آن وب سایت برای قرار گیری آن در کانال موسیقی شوقی نداشته اما برای کانال ورزشی حاضر است هزینه بیشتری نیز انجام دهد.

۳- فروش محصولات یک وب سایت

شما می توانید دارنده یک مغازه در بخشی از شهر، یک وب سایت فروش محصولات یا حتی صاحب یک انبار باشید. و  اقدام به ساخت یک کانال تلگرامی میکنید ، می توانید در ابتدا با جذب ممبر های مورد نظر، کانال را گسترش داده و سپس از آن طریق، کسب درآمد کنید. در این روش، شما پستی شامل مشخصات محصول مورد نظر را در کانال خود قرار داده و سپس در پایان پست، یک لینک برای ورود به وبسایت خود یا شخصی که با وی قرارداد بستید را قرار می دهید.

روش دیگر قرار دادن یک آی دی تلگرام جهت ارتباط با مردم و ثبت سفارشات بوده که هر کدام از این روش ها، چه صاحب محصولات باشید و چه درصدی از فروش را دریافت کنید، می توانند شما را به کسب درآمد برسانند. دقت کنید که ممبر های تلگرامی خود را باید با استفاده از جامعه هدف جذب کرده که ممکن است در این روش برای جذب مخاطبان مناسب، در ابتدای کار نیاز به پرداخت هزینه ای به کانال های مرتبط برای قرار گیری لینک کانال خود باشید.

استفاده از کوتاه کننده لینک bit.ly
۴- استفاده از لینک های کوتاه کننده

با استفاده از این روش، شما لینک هایی را به وب سایت ارائه کننده لینک های کوتاه کننده لینک داده و در قبال آن، لینک جدید و کوتاهی دریافت می کنید. از معروف ترین این سرویس ها، وب سایت bit.ly بوده که شما پس از ساخت اکانت خود، لینک ها با استفاده از سرویس های این وب سایت کوتاه می کنید.

سپس به ازای هر کلیک و ورود به این لینک ها، سایت کوتاه کننده لینک مبلغی را به شما پرداخت می کند. این روش برای کسانی که لینک های دانلود فیلم سینمایی یا آلیوم های موسیقی و به طور کلی، فایل های حجیم تر موجود در یک سرور دانلود را قرار می دهند، بسیار مناسب است و از این طریق می توانید درآمد قابل توجهی کسب کنید.

اگر برایتان سوال پیش آمده که وب سایت کوتاه کننده لینک چرا به شما پولی پرداخت می کند، در نظر داشته باشید که این گونه لینک ها شما را به صفحه ای جدید برده که در آن جا می توانید لینک اصلی را دریافت کنید. در صفحه ای که به عنوان پل در نظر گرفته می شود، تبلیغاتی قرار دارد که شما بخشی از آن مبلغ را دریافت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر، می توانید در بخش نظرات سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

کسب درآمد از ربات تلگرام
۵- کسب درآمد با استفاده از بات های تلگرام

اگر به طور مرتب از تلگرام استفاده کرده باشید، قطعا گذرتان به بات یا ربات های تلگرامی افتاده است. این بات ها شامل کد های برنامه ریزی شده ای هستند که خدماتی را در اختیار اشخاص استفاده کننده، قرار می دهند. حال این خدمات ممکن است ارائه آهنگ ها، یک بازی یا سرگرمی و یا ثبت سفارشات باشد. در کشور های خارجی این گونه خدمات با استفاده از پرداخت ارز های دیجیتالی مانند بیت کوین یا حساب های رسمی بوده اما در کشور ما به طور عمده، جهت استفاده از آن ها نیاز به عضویت در یک یا چند کانال تلگرامی را دارید و یا ممکن است نیاز داشته باشید تا مبلغی را جهت استفاده از بات، پرداخت کنید.

چنان چه صاحب کانال بوده، می توانید خود اقدام با تاسیس یک بات کنید یا با دریافت مبلغی از جانب اشخاصی که تمایل به استفاده از چنین سرویس هایی را دارند، کسب درآمد کنید که در این صورت نیاز دارید تا روش ساخت بات های تلگرامی را بیاموزید. این روش برای اشخاصی که وقت کافی برای صرف در فضای مجازی را نداشته، مناسب است و می تواند درآمد مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

و در پایان

به عنوان حسن ختام، می توانیم از تلگرام به عنوان یک روش مناسب جهت کسب درآمد در روز هایی نام ببریم که کسب و کار های اینترنتی، روز به روز رو به افزایش بوده و بسیاری از مردم هر روزه از این روش ها برای کسب درآمد های میلیونی استفاده می کنند. چنان چه شما نیز تمایلی به کسب درآمد از تلگرام را دارید، از این روش ها استفاده کرده و در صورت داشتن سوالی، در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

نظر شما راجب این مقاله 1 نظر

معرفی روش های کسب درآمد از تلگرام
5 1
همچنین بخوانید :
سایت هایی معتبر برای تبدیل فرمت فونت

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.