قانون هدیه دادن

0 188

قانون هدیه دادن

یکی از مواردی که در عصر مدرن به آن توجه ویژه شده است، قانون هدیه دادن است. این قانون به ما می گوید هرچه بیشتر اهدا کنید، بیشتر دریافت خواهید کرد. برای آن که چیزی را که می خواهید به دست آورید، ابتدا باید چیزی را ببخشید.

آدمی تنها آن چیزی را که می دهد باز می ستاند. بازی زندگی بازی بومرنگ هاست و هرچه بدهیم دیر یا زود با دقتی حیرت انگیز به خودمان بازمی گردد. این قانون کارماست و کارما واژه ای است سانسکریت، به معنای بازگشت.

چرخه بخشیدن

در زندگی امروزه ما شاهد نمونه های واقعی از افرادی هستیم که ثروتمند شده اند و به نوبه خود مبلغ قابل توجهی از ثروت خود را، به ایجاد بنیادهای خیریه و موارد مشابه اختصاص داده اند. این چرخه ی هدیه و بخشیدن یک کانال باز ایجاد می کند که باعث می شود جهان در یک رفت و برگشت، جای بهتری برای زندگی باشد.

البته این که به دلایل خودخواهانه این کار را انجام ندهید و با روحیه صحیح با این موضوع روبرو شوید، بسیار مهم است. شما باید بخشیدن و هدیه دادن را بدون انتظار بازگشت انجام دهید، تا دریافتی شما آرامش و رضایت قلبی باشد.

شادمانی

دلیل این که باید به دیگران هدیه دهید، اینست که شما خوشحالی و شادمانی را هم در او و هم در خودتان ایجاد می کنید. شما باید به تصویری بزرگ تر که برای دیگران ایجاد می کنید، فکر کنید. هدیه دادن امری مهم و اجتناب ناپذیر است. شما با بخشیدن و هدیه دادن امید و شادمانی را در چرخه اطرافتان خواهید دید.

همچنین بخوانید :
هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی مناسب به چه مواردی باید توجه کرد؟

به عنوان مثال با دادن یک کتاب به یک دوست، شما یک تجربه تحول گرا را پشت سر می گذارید از این جهت که دوستتان با خواندن کتاب با یک نور جدید و آگاهی بیشتری مواجه می شود که این موضوع باعث شادی و مسرت شما نیز خواهد شد.

بوکرتی واشنگتن می گوید: کسانی که برای دیگران بیشتر تلاش می کنند، انسان های خوشحال تری هستند.

تیم وادا لاکچری، به شما این اطمینان را می دهد که بهترین ها را برای شما و عزیزانتان فراهم کرده تا مسیر راحتری را پیش رو داشته باشید.

به تمام جنبه های زندگی خود هدیه دهید.

اغلب اوقات شما تنها با توجه، زمان گذاشتن و عشق ورزیدن، بهترین هدیه را به طرفتان می دهید. این موضوع را امتحان کنید تا درون چشمان مخاطبتان رضایت قلبی را ببینید. پول به طور حتم یکی از محبوب ترین هاست. اما آیا به راستی جایگزین عشق و علاقه می شود؟

هم چنین بسیار مهم است که خود را دوست داشته باشید. به خانواده و دوستانتان با علاقه رسیدگی کنید. عاشقانه خالق هستی را دوست بدارید و از عشق ورزیدن و دوست داشتن ترس نداشته باشید. عشق، هاله ای از انرژی های مثبت را گرد هم می آورد و زندگیتان در نور غرق خواهد شد.

اگر خواهان احترام بیشتر هستید، به اطرافیان خود، احترام بگذارید و اگر خواهان قدردانی و قدرشناسی هستید، خود نیز در این مورد کوشا باشید.

با این همه تاثیر گذاری را پیش از دیگران، از خودتان شروع کنید. اگر به خود احترام نگذارید، خود را دوست نداشته باشید و از خود قدردانی نکنید، در عوض نمی توانید این موارد را از اطرافیانتان دریافت کنید.

همچنین بخوانید :
شرکت خدماتی نظافتی یکتا پاک اندیشان

گاندی می گوید: به روشی ملایم، می توان جهان را لرزاند.

تیم وادا لاکچری با روانشناسی موضوعات مختلف و آنالیز نیازهای مردم شما را یاری خواهد کرد تا برای شاد کردن اطرافیانتان بهترین­ها را انتخاب کنید.

نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

قانون هدیه دادن

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.