مصاحبه و گفتگو

قابل توجه موکلین و وکلاء: با ثمین عدالت به آرامش برسید

قابل توجه موکلین و وکلاء:

با ثمین عدالت به آرامش برسید

مردی با تفکرات روشن و خلاقانه، مدیریت مجموعه ای را بنیانگذاری کرده است که توانسته با پیشبرد درست اهداف، موجبات سهولت و راحتی مردم به مسائل حقوقی و از همه مهمتر بنیان یک جامعه حقوقی ایده آل گرا را به همراه داشته باشد. او کسی نیست جزء دکتر سید حسین نعمتی، بنیانگذار و مدیرعامل موسسه داوری و حقوقی ثمین عدالت که اهداف موسسه وی تقدیمتان می‌گردد:

مدیریت هوشمند موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت، کیفیت خدمات و مشاوره‌ها را تعیین می‌نماید. این موسسه با بیش از 60 وکیل پایه یک دادگستری همکاری می‌نماید.

قابل توجه موکلین و وکلاء:  با ثمین عدالت به آرامش برسید

دکتر سید حسین نعمتی مدیر عامل و بنیانگذار موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت، در توضیح فرآیند رسیدگی به درخواست‌های موکلین در موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت می‌گوید: موکلین به سه روش اینترنتی، تلفنی و حضوری می‌توانند درخواست خود را به ثبت برسانند. در روش مشاوره حقوقی اینترنتی، تا پس از ثبت اطلاعات، در سایت saminedalat.com. مشاوران بلافاصله در کوتاه ترین زمان، اطلاعات را بررسی و با شما تماس حاصل می‌نمایند. پس از تماس اولیه و تعیین وقت مشاوره، موکلین با مراجعه به دفتر موسسه می‌توانند با کارشناسان حقوقی و وکلای حاضر در موسسه ارتباط گرفته و مشکل خود را مطرح نمایند. در روش تلفنی هم، کارشناسان موسسه حقوقی ثمین عدالت ایستا آماده پاسخگویی می‌باشند.

قابل توجه موکلین و وکلاء:  با ثمین عدالت به آرامش برسید

دکتر سید حسین نعمتی به عنوان مدیر عامل سلامت وکیفیت ارائه خدمات موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت را تضمین نموده و برای موکلین آرامش خاطر در تمام مراحل رسیدگی آروز می‌نماید.

همچنین بخوانید :
نظر هنرجویان دوره‌های عادی پتینه و طرح سنگ در رابطه با آموزش استاد محمد بادامی

شماره تماس موسسه: 26711295، 09127775555 ، 26711289 پیج اینستاگرام موسسه، saminedalat می‌باشد.

قابل توجه موکلین و وکلاء:  با ثمین عدالت به آرامش برسید

دکتر مهدیه اسدی مقدم، مشاور ارشد روانشناسی دپارتمان موسسه حقوقی ثمین عدالت، با روشی نوین در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اطلاح رفتار مجرمانه بسیار خلاقانه عمل کرده است. وی از جمله بانوان موفق کشور است که روشی خاص را برای کار خود برگزیده است. وی نه تنها در سمت مشاور ارشد در موسسه مشغول به فعالیت است بلکه خود مدیرعامل مجموعه امیدان حضور جوان، مجموعه ای در عرصه کارآفرینی برای جوان ایران زمین است. با آرزوی موفقیت برای این بانوی محترم کشورمان.

نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

قابل توجه موکلین و وکلاء: با ثمین عدالت به آرامش برسید
برچسب ها
نمایش بیشتر

محسن

محسن عواطفی، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن