مصاحبه و گفتگو

دختر موفق ایران و عضو انجمن تغذیه ایران

کلینیک رژیم درمانی کیمیایی را جهانی می‌کنم

دختری با همت بالا و آرزو و اهداف‌ بلند که این روزها مسیر پله‌های موفقیت را خیلی سریع در حال پیمودن است. فهیمه کیمیایی، عضو انجمن تغذیه ایران، از جمله موفق ترین بانوان عرصه تغذیه و رژیم درمانی است که در شهر مشهد در بلوار وکیل آباد مشغول به فعالیت در کلینیک کیمیایی می‌باشد. همت بالای وی باعث شده تا در سنین جوانی به عنوان یکی از نخبه ترین مشاوران عرصه تغذیه و رژیم درمانی فعالیت کند.

 

فهیمه کیمیایی

 

فهیمه کیمیایی، در گفت و گویی که با پویه داشت، اهداف خود را جهانی اعلام کرد و با بیان این مطلب افزود: همیشه سعی داشته ام کوچک فکر نکنم و اگر قرار باشد بخواهم هدفی را پیش ببرم آن را به بهترین نحو ممکن در حد ایده آل جلو ببرم و با تاسیس مرکز تخصصی تناسب اندام و رژیم درمانی کیمیایی سعی کرده ام با وجود دستگاه‌های پیشرفته و اتاق‌های مجهز به آنچه که در یک کلینیک تغذیه و لاغری لازم است کارم را با اصول و به درستی انجام دهم و خوشحالم که امروزه در حد توان توانسته ام به آنچه که هدف اولیه ام بوده است برسم و در حال حاضر سعی دارم با امید به خدا و دعای خانواده یکی از نخبگان عرصه رژیم درمانی در سطح جهان باشم و این هدف بلند مدت را دور از ذهن نمی‌دانم چون معتقدم برای بزرگ تر شدن باید بزرگ فکر کرد.

این مشاور عرصه تغذیه، توانسته است پورتال رزومه ای خود را در بهترین دانشگاه پزشکی جهان MIT در کشور آمریکا درج نماید و با این گام اولین بانویی باشد که در عرصه رژیم درمانی، نخبه محسوب شود و با این عنوان به ما بگوید: همیشه در صدد این بوده ام که یک روزی کلینیک کیمیایی را جهانی کنم و امروزه در حال نزدیک شدن به اهدافم هستم و امیدوارم با تلاشی که در این مسیر برداشته ام، بتوانم علاوه بر درمان و مشاوره بتوانم همایش‌های زیادی را در سطح ایران و خارجه در زمینه‌های تغذیه و لاغری اجراء نمایم.

همچنین بخوانید :
مصاحبه با منیژه نوری، مدیر هنرکده لاجوردین

 

فهیمه کیمیایی

 

این دختر نخبه و موفق ایرانی در پایان خاطر نشان کرد: جا دارد از همه اساتید و عزیزانی که در این راه به من کمک کرده اند به خصوص خانواده نازنینم کمال تشکر را داشته باشم و یک مژده به همه مردان و زنان کشورم بدهم که اتفاقات خیلی خوبی در زمینه رژیم درمانی در راه است که به زودی از آن اطلاع خواهند یافت.

پیج اینستاگرام نخبه موفق خانم فهمیه کیمیایی، kimiaee_diet می‌باشد و علاقه مندان می‌توانند اگر سوال یا مشاوره ای با این نخبه جوان دارند از طریق پیج اینستاگرام یا شماره تماس 09158144940 داشته باشند.

نظر شما راجب این مقاله 2 نظر

دختر موفق ایران و عضو انجمن تغذیه ایران
5 2
برچسب ها
نمایش بیشتر

علی بهادری

علی بهادری ، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن