مصاحبه و گفتگو

تندیس به حق دار رسید / جوانی که تندیس زرین را از آن خود کرد

استاد محمد علی بادامی، استاد موفق و با اخلاق عرصه پتینه و نقاشی طرح سنگ و هنر دکوراتیو و نقاشی در طی مراسمی عنوان دار جوان موفق عرصه پتینه و نقاشی طرح سنگ شد.

 

در ابتدا به شما تبریک می‌گوییم. نظرتان را پس از اهدای تندیس می‌خواستیم بدانیم؟

به هر حال پس از سال‌ها تلاش و کوشش در عرصه هنر پتینه و دکوراتیو و نقاشی طرح سنگ به لطف خدا و دعای پدر و مادرم و تلاش شبانه روزی خودم مفتخر به دریافت تندیس زرین، جوان موفق در این عرصه شدم و از این بابت احساس خیلی خوبی دارم.

 

در این راه چقدر تلاش کرده اید؟

ابتدا اینگونه جواب بدهم که من در این راه بسیار تنها بوده ام. کمتر کسی بوده تا این هنرها را به درستی به من آموزش دهد. آنقدر پرس و جو و تلاش و آزمون و خطا کردم تا بالاخره به آنچه که می‌خواستم دست یافتم و اگر این تندیس امروز به من اهداء شده است نتیجه سالیان سال تلاش و زحمت بوده است.

 

فکر می‌کردید این تندیس به شما اهداء شود؟

با شناختی که از تلاش خودم داشتم دور از تصورم نبود. من در آموزش‌هایی که به هنرجویانم می‌دهم سعی کرده ام هر آنچه که به درستی آموخته و یاد گرفته ام را به بهتریم شکل آموزش بدهم. دریافت تندیس بخشی از تلاش‌های من است. خودستایی نمی‌کنم اما با صراحت می‌گویم حق به حق دار رسید.

 

بزرگترین آرزوی شما چیست؟

می‌خواهم در عرصه‌های بین المللی فعالیت پروژه ای داشته باشم و از این به بعد دیگر با نگاه بین المللی به کارم نگاه می‌کنم. باید بزرگ فکر کرد تا بزرگتر شد.پیج استاد بادامی در اینستاگرام، patine_badami می‌باشد.

همچنین بخوانید :
نظر هنرجویان دوره‌های عادی پتینه و طرح سنگ در رابطه با آموزش استاد محمد بادامی

 

نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

تندیس به حق دار رسید / جوانی که تندیس زرین را از آن خود کرد
برچسب ها
نمایش بیشتر

علی بهادری

علی بهادری ، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن