تصاویر عروسی هانیه غلامی ، بازیگر ایرانی

سایت تفریحی پویه

هانیه غلامی بازیگر جوان و آینده دار ایرانی تصویر های مراسم ازدواج خود را در فضای مجازی برای طرفدارانش به اشتراک گذاشت. عروسی هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمون که چندی پیش ازدواج کرده هست هانیه غلامی دختر لادن سلیمانی که او هم یکی از چهره های هنر سینمای کشورمون هست این زن و شوهر جوان در عرصه مدلینگ هم فعالیت می‌کنند و تصویر های عروسی انها بعنوان مدل لباس عروس و ژست های عروس و داماد گزینش شده هست

هانیه غلامی بازیگر کشورمون به همراه همسرش بعنوان مدلهای تبلیغاتی عروس و داماد فعالیت هایی انجام داده اند.در ادامه تصویر های این زوج را دیدن خواهید کرد.

 

تصاویر عروسی هانیه غلامی

تصاویر عروسی هانیه غلامی

تصاویر عروسی هانیه غلامی

تصاویر عروسی هانیه غلامی

 

 

هانیه غلامی متولد دوازده بهمن سال ۱۳۷۳ در شهر تهران هست . او همین حالا داشنجوی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه آزاده استان تهران می باشد.هانیه غلامی گذشته از این که بازیگر باشد در رشته ورزشی کاراته در استان استان تهران مقام سوم را کسب کرده هست و در این اساس از جمله بازیگران ورزشکار محسوب می‌شود.

از دیگر مهارت های هانیه غیر از بازیگریش می توان به مسلط بودن او به دو زبان انگلیسی و هندی اشاره کرد. هانیه بازیگری رو از کودکی شروع کرده اما نخستین کار جدی او در اساس ی بازیگری بر می‌گردد به فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه منوچهر هادی بود که برای بازی در اینکار مجبور شد در عرض یک ماه ده کیلو از وزن خودش را کم کند

پس از پخش فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه در جشنواره فیلم فجر سال ۹۰ نظر مثبتمردم و منتقدانی همچون خسرو نقیبی را به خود جلب کرد.هانیه غلامی که در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده استولی بنا به اظهارات خودش مطالعات زیادی در اساس بازیگری و کارگردانی دارد.نخستین تجربه تئاتر هانیه غلامی را با نمایش رقص کاغذ پاره ها محمد یعقوبی شروع کرد.


گردآوری : بخش عکس پویه

منبع : پارس ناز | parsnaz.com


 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.