رپورتاژ آگهی

تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی

تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی

تبلیغات یکی از بهترین وسیله ها، برای رسیدن به مشتری و جذب او به سمت کسب و کار شماست. تبلیغات خوب و موثر، تبلیغاتی هستند که برای مدتی ذهن مشتری را نسبت به برند تجاری مشغول کنند. تا در مشتری نسبت به برند تجاری شما حس اعتماد و آشنایی را ایجاد نمایند. درست است که تبلیغات هزینه نیست، اما هزینه زیاد برای تبلیغ همیشه بهترین پاسخ برای ماندگاری در ذهن مشتری نیست. گاهی با کمترین هزینه تبلیغاتی، می توان به بهترین نتیجه ها رسید.

تحقیقات علمی و آماری ثابت کرده است که هدایای تبلیغاتی علی رغم اینکه یکی از کم هزینه ترین روش های تبلیغات هستند، از موثرترین روش های تبلیغات نیز می باشند. این هدایا که از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند، علاوه بر اینکه یکی از نیازهای اصلی، انسانی و یا کاری هر مشتری را برطرف می نمایند، بلکه با نمایش تبلیغ شما به صورت مستمر، تاثیر بسزایی روی ذهن و روان مشتری گذاشته، و حس اعتماد و آشنا پنداری را در او زنده می نمایند. همچنین دریافت هر هدیه ای هر چند کوچک، علاوه بر این که نگاه مشتری را نسبت به کسب و کار شما مثبت می نماید. خاطره ای زیبا از ارتباط با محصولات شما را در ذهن او ثبت کرده، که موجب ماندگاری مشتری در سیستم کاری شما خواهد شد.تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی

همچنین بخوانید :
بهترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟

پس هر هدیه تبلیغاتی یک تبلیغ موثر و ماندگار برای کسب و کار شما خواهد بود. همانطور که می دانید هدایای تبلیغاتی دارای قیمت ها و انواع مختلفی هستند. آن ها می توانند بسیار ارزان، خلاقانه و در ارتباط مستقیم با شخصیت مشتری های شما باشند. یک هدیه تبلیغاتی ارزان علاوه بر آنکه هزینه های مورد نیاز برای معرفی کسب و کار شما را کاهش خواهد داد، با قرار گرفتن در اختیار مشتری، اطرافیان وی را نیز در معرض تبلیغ به طور غیر مستقیم قرار خواهد داد. ضمن اینکه در محیط های نمایشگاهی که جمعیت بزرگی از مشتریان بالقوه حضور دارند. ارائه هدایای تبلیغاتی با پوشش طیف وسیعی از مشتری ها امکان یک تبلیغ ارزان و موثر را در سطحی گسترده برای شما به ارمغان خواهد آورد. اما شناخت این هدایا و استفاده صحیح از آنها علی رغم ساده بودن، فرآیندی دقیق و پیچیده است. علت این امر، شناخت هدیه بر اساس شناخت نیازهای اصلی مشتری است. به طور مثال استفاده از یک دستمال کاغذی با آرم شرکت شما که بسیار ارزان قیمت است، به علت ماندگاری پایین، به اندازه استفاده از یک خودکار ساده موثر نیست. پس بهتر است با هدایای تبلیغاتی ارزان و ماندگاری که در هر کسب و کاری مورد استفاده قرار می گیرند و روش تاثیر آنها بر مشتریان بیشتر آشنا شویم.

تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی

 

ساعت دیواری تبلیغاتی :

زمان، بدون شک یکی از مهمترین فاکتورهای زندگی بشر است. زیرا همه ما مقداری محدودی زمان برای انجام تمامی برنامه های شخصی و کاری در اختیار داریم. همه ما حتی با وجود زیاد شدن ساعت های مچی و موبایل ها، به ساعت های دیواری نگاه می کنیم. چون یک ساعت دیواری، در دیدرس ما و کسانی که در محیط کاری و یا خانه ما هستند، قرار خواهد گرفت و مغز انسان بدون اینکه بداند، به مهمترین جزئیات محیط جذب خواهد شد و بدون شک یکی از مهمترین این جزئیات زمان است. پس ساعت تبلیغاتی دیواری یکی از هدایای تبلیغاتی است که با هزینه بسیار کم و به طور کاملا موثر ضمن ارائه زمان به مخاطب، چشمان و ذهن مخاطب را به تبلیغ برند شما جذب خواهد کرد.

همچنین بخوانید :
6 نکته فوق العاده برای موفقیت در کنکور سراسری

تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی

 

 فلش تبلیغاتی:

بدون شک در عصر اطلاعات، ذخیره و انتقال اطلاعات از اهمیت بسزایی برخوردار است. فلش ها برای جابه‌جایی پاورپوینت های کاری و آموزشی، اطلاعات حساس اداری و تجاری، جزوه های آموزشی و غیره استفاده می شود. علاوه بر آن، گوش کردن به موسیقی، نگاه کردن به فیلم ها و عکس ها نیز با استفاده از فلش ها در رسانه های صوتی و تصویری به راحتی امکان پذیر است. پس فلش مموری ها یکی از کاربردی ترین، ابزارها در اثر اطلاعات می باشند. استفاده از یک فلش تبلیغاتی ارزان برند کاری شما را همراه با دیتاهای مهم مشتری به تمام مکان هایی که او خواهد رفت، مانند یک زنبور انتقال خواهد داد. فلش مموری تبلیغاتی در شکل ها و حافظه های مختلف، نماینده شرکت شما در دستان مشتری خواهد بود. این محصول علاوه بر تبلیغی ماندگار، موثر و ارزان قیمت، شاید تنها تبلیغی باشد، که مشتری شما به هر صورت ممکن از آن به علت اطلاعات با ارزشی که در آن دارد محافظت خواهد نمود.

تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی

 

لیوان تبلیغاتی:

هفتاد درصد وزن بدن هر انسانی را آب تشکیل می دهد، هر انسانی برای سالم ماندن به نوشیدن مایعات احتیاج دارد. لیوان وسیله رایج نگهدارنده مایعات هنگام نوشیدن است. از آن گذشته بسیاری از ما نه تنها برای رفع تشنگی بلکه برای لذت نوشیدن، رفع خستگی و حتی امتحان طعمی جدید از لیوان به همراه مایعات استفاده می کنیم. یک لیوان تبلیغاتی ارزان در دفترکاری، میز جلسات و یا حتی خانه مشتری علاوه بر هدیه لحظه ای آرامش، تبلیغ شما را مقابل چشم او قرار خواهد داد. تبلیغی که به همراه هدیه آرامش و لذت همیشگی به مشتری باشد، قطعا هدیه تبلیغاتی موثری خواهد بود. یک ماگ تبلیغاتی برای صرف قهوه، دم نوش یا چای خستگی مشتری را از وی دور کرده و همراه آن برند تجاری شما را در ذهن مشتری به طور ناخودآگاه، صمیمی تر، آشناتر و قابل اعتماد تر خواهد نمود.

همچنین بخوانید :
خرید آنلاین اتوبوس وی ای پی

تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی

 

خودکار تبلیغاتی:

با وجود زیاد شدن استفاده از صفحه کلید‌ها برای تایپ در کامپیوتر و موبایل، نه تنها استفاده از خودکار جای خود را در اجتماع از دست نداده است، بلکه روز به روز استفاده از آن رو به افزایش می باشد. شاهد این مدعی، غیب شدن خودکارها در محیط های اداری و آموزشی است. خودکارها در ثبت یادداشتهای جلسات کاری، ثبت اسناد رسمی و دفتری، نوشتن دسته چکها و قبوض بانکی، نت برداری دانشجویان، تصحیح برگه ها توسط معلمان و استادها، یادداشت کردن یک شماره تلفن یا یک قطعه ادبی و غیره کاربرد دارند. پس یک خودکار تبلیغاتی حتی اگر پلاستیکی باشد. با رنگ های مختلف و جذاب در دستها خواهد چرخید و همواره، همراه مشتری های شما و یادآور برند تجاری شما در هر بار استفاده خواهد بود.

مسلما انواع دیگر هدایای تبلیغاتی ارزان که می توانند تاثیر بزرگ و ماندگاری را در ذهن مشتری شما ایجاد کنند موجود می باشند، برای آشنایی با این هدیه ها می توانید به وب سایت هدایای تبلیغاتی صدرا مراجعه نمائید.


نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

تبلیغات ارزان و موثر با ارائه هدایای تبلیغاتی
برچسب ها
نمایش بیشتر

علی بهادری

علی بهادری ، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن