مصاحبه و گفتگو

بریم شمال امیر خلیلی جهانی شد

بریم شمال امیر خلیلی جهانی شد

همیشه نخبه بودن به معنای اختراع کردن چیزی نیست من خیلی خوشحالم که برای اولین بار به عنوان خواننده ای در کشورم معرفی شدم که آثارم در جهان رزومه سازی می‌شود.

اگر چه راه سرسبز شمال را فقط می‌توان در کشور طی نمود اما امیر خلیلی با خواندن آهنگ بریم شمال کاری کرد تا این آهنگ در کنار آثار دیگرش در قالب پورتال و رزومه وی جهانی شود.امیر خلیلی جوان خلاق، ایده پرداز و خواننده ای متفاوت و موفقی است که این روزها با بیرون دادن آثاری زیبا، چشم‌ها را به خود خیره کرده است. گفت وگویی اختصاصی با این خواننده جوان داشته ایم:

امیر خلیلی، در رابطه با ساخت آهنگ بریم شمال گفت: قشنگی‌های طبیعت جاده‌های شمال بر هیچ فرد ایرانی و غیر ایرانی پوشیده نیست. این جاده به خودی خود زیبایی و لطافت بصری دارد اما دوست داشتم در طی این مسیر زیبا و حیرت انگیز، کاری را بخونم که مردم با گوش دادن آن لحظات مفرح بخش تری را تجربه کنند.

این خواننده برتر کشور افزود: بریم شمال من هستم، یک کار شیش و هشت با ملودرامی آرام و مفرح بخش ساخته و پرداخته دوست خوبم آرمان محمدی عزیز، یکی از بهترین تنظیم کنندگان و آهنگسازان خوب کشورمان است و ترانه و ملودی این کار را هم استاد مانی ارمغان قبول زحمت کرده اند.

 

بریم شمال امیر خلیلی

 

این خواننده موفق، به آهنگ پرطرفدار دیونگی هم اشاره کرد و گفت: آهنگ دیونگی از زمانی شروع شد که من با دوست خوبم آقای امیرحسین بره چی آشنا شدم. همیشه به این فکر بودم که این بار آهنگی را خوانندگی کنم که سبک و سیاقی متفاوت تر از دیگر کارهایم داشته باشد و دوست خوبم آقای آرمان محمدی این کار را برای من ساختند و من با ترانه ای که حسین بره چی عزیز سرود با عشق این آهنگ را خوانندگی کردم.

همچنین بخوانید :
تاسیس آموزشگاه برجسته با حضور اساتید مجرب پروازی از تهران در شهر ارومیه

وی تصریح کرد: کار دیونگی بسیار بین مردم گل کرد و با استقبال خوبی روبرو شد چرا که فکر می‌کنم متفاوت خواندن این کار باعث شد تا استقبال بی نظیر باشد.

امیر خلیلی از بین المللی شدن آثار خود بسیار ابراز خوشحالی کرد و گفت: همیشه نخبه بودن به معنای اختراع کردن چیزی نیست من خیلی خوشحالم که برای اولین بار به عنوان خواننده ای در کشورم معرفی شدم که آثارم در جهان رزومه سازی می‌شود و این در حالی است که من افتخار این را داشته ام که در بین خوانندگان کشور، کارم بین المللی رزومه سازی شود.پیج اینستاگرام این خواننده محبوب amirkhalilimusic می باشد.شماره تماس: 09362885600

نظر شما راجب این مقاله 0 نظر

بریم شمال امیر خلیلی جهانی شد
برچسب ها
نمایش بیشتر

محسن

محسن عواطفی، مدیر سایت پویه

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن