گپی متفاوت با دختر اکستنشن کار حرفه ای ایران الهام محمودی

0

سایت تفریحی پویه

گپی متفاوت با دختر اکستنشن کار حرفه ای ایران الهام محمودی:

 

اکستنشن مو و مژه باید طبیعی باشد

به قول خودش هفتاد درصد از مشتریانش، وقتی اکستنشن مو و مژه می‌کنند حتی خانواده‌هایشان هم متوجه نمی‌شوند و در عین اینکه زیباتر می‌شوند، موها و مژه‌ها خیلی طبیعی و جذاب به نظر می‌رسد و این چیزی نیست جزء خلاقیت و هنر دست استاد الهام محمودی از مربیان و اساتید به نام حرفه اکستنشن مو و مژه با برند ال بی که در سالن خود این روزها در محله الهیه مشغول به فعالیت و انجام امور آموزش می‌باشند. پیج اینستاگرام و همراه استاد محمودی: lb.beauty.lounge   ۰۹۱۰۹۸۸۷۸۸۰/ ۰۲۱۲۶۲۱۴۱۶۶

از مصنوعی بودن کار کردن فاصله می‌گیرم

از همان ابتدا که در عرصه آرایشگری وارد شدم همیشه طبیعی جلوه دادن صورت یک خانم در متدهای مختلف را اولویت و به نوعی مهارت کارم قرار دادم و به شدت از مصنوعی بودن به دور هستم و معتقدم فرد آرایشگری در کارش موفق است که بتواند یک صورت را در کنار زیباترکردن، طبیعی درست کند و این هنر من در عرصه اکستنشن مو و مژه است.

 

خلاقیت را در کارم وارد کرده ام

برخی‌ها طوری اکستنشن مژه می‌کنند که اگر آن خانم از فاصله دور هم به سمت شما بیاید کاملا فرد مقابل متوجه می‌شود که این خانم اکستنشن مژه کرده است به این دلیل که بسیار مصنوعی این خدمات ارائه شده است و بارها شاید این جمله کلیشه ای شنیده شده است که چشم‌های خودت قشنگ تر است اما شاید قریب به هفتاد درصد از مشتریان من به دلیل متدهای طبیعی که من در مژه بکار می‌گیرم هنوز خانواده‌هایشان نمی‌دانند که این مژه‌ها اکستنشن شده است و این یک خلاقیتی است که در کار وارد کرده ام.

اکستنشن مو و مژه باید طبیعی باشد

مشتریان خانم باید قانع بشوند که طبیعی بودن خدمات آرایشی شما را زیباتر می‌سازد. من مشتریانی داشته ام که وقتی مژه آن‌ها را به طور غیر مصنوعی اکستنشن کردم بعد از کار خیلی خوشحال و مسرور  بودند و فقط برای خدمات مژه و مو به سالن من می‌آیند و این برای من جای خوشحالی دارد.

 

خانم‌هایی با توانمندی بسیار بالا در ال بی فعالیت دارند

سالن ال بی در الهیه را دایر کردم و تمام خانم‌هایی که در سالن من کار می‌کنند دارای توانمندی‌های بسیار بالایی هستند که از فیلترهای بسیاری عبور کرده اند چرا که معتقدم باید کار خوب به مشتریان عرضه داده شود. ما سعی کرده ایم لوازم و مواد اولیه بسیار خوب را در سالن به کار بگیریم با قیمت متعارف که هر خانمی توانمندی آمدن به سالن را داشته باشد.

ارائه مدرک به هنرجویان در کلاس‌های اکستنشن مژه و مو

آموزش‌های من در سه جلسه می‌باشد اما هنرجویانم برای کارایی بیشتر می‌توانند مدل بیاورند و اموزش‌های بیشتری را ببینند و تمام موارد به صورت علمی و تئوریک و عملی به هنرجویان آموزش داده می‌شود و در پایان مدرک معتبر به هنرجویان داده می‌شود.

مژده به افراد دارای سرطان

افرادی که به خاطر سرطان، مژه‌هایشان کم شده است حاضرم به طور رایگان مژه‌هاشون را ترمیم کنم و به هیچ وجه دوست ندارم یک آدم مشکل دار در دور و اطراف زندگی کند و تا آنجا که در تخصص و توان شخصی ام است این قبیل کارها را با جان و دل و بدون چشم داشتی انجام می‌دهم.

 

عکس العمل مشتریان من

مشتریان وقتی سالن را ترک می‌کنند با عکس العمل‌هایی که چقدر موهات بدون سشوار خوب است یا چشمات چقدر بدون آرایش زیباست در حالی که من طوری مژه برای مشتری اکستنشن کردم که قابلیت مصنوعی بودن ندارد.

پایان:

اکستنشن مو و مژه خوب در تهران/ الهام محمودی

ارائه خدمات اکستنشن مو و مژه، میکروپیگمنتیشن، خدمات تراپی مو، و رنگ و لایت مو و خدمات ناخن با مدیریت الهام محمودی از اساتید رسانه ای به نام عرصه اکستنشن مو ومژه شماره تماس ۰۹۱۰۹۸۸۷۸۸۰/ ۰۲۱۲۶۲۱۴۱۶۶

اکستنشن مژه

آموزش مبتدی

و پیشرفته شامل متد پرفکت لاین، کاشت روسی، والیوم، مگاوالیوم و کاشت از زیر ،

، اکستنشن مو توسط استاد الهام محمودی دارای مدرک مستر از مسکو.


 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.