قابلیت جدید اینستاگرام : ذخیره ویدیوهای زنده

0
-

سایت تفریحی پویه

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد ویدیوهای زنده اینستاگرام Instagram این بود که این فیلم‌ها پس از قرار گرفتن و دیده شدن، ناپدید می‌شدند. پس از اینکه ویدیوی زنده اینستاگرام تمام می‌شد، این محتوا برای همیشه حذف می‌شد؛ برخلاف فیس‌بوک یا پریسکوپ، که ویدیوهای زنده را ذخیره می‌کردند تا مخاطبان بتوانند آن را بعدا هم مشاهده کنند..

اما اینستاگرام اعلام کرد که از این پس کسانی که ویدیوهای زنده پخش می‌کنند، گزینه‌ای برای ذخیره فیلم زنده در تلفن خود خواهند داشت. این کار نیز بسیار ساده است؛ زمانی که ویدیوی زنده به پایان می‌رسد، یک دکمه ذخیره در گوشه بالای سمت راست ظاهر می‌شود و شما با ضربه زدن روی آن می‌توانید ویدیو را ذخیره کنید. البته فیلم‌های زنده همچنان در اینستاگرام ذخیره نمی‌شوند بنابراین بینندگان باید هنگام آغاز یک ویدیوی زنده همان موقع به دیدن آن اقدام کنند زیرا پس از آن، شانس دیدن ویدیو را از دست خواهند داد.

این مساله که پخش‌کنندگان ویدیوهای زنده قابلیت ذخیره کردن این ویدیوها را داشته باشند، می‌تواند موجب افزایش این پست‌ها در اینستاگرام شود. پیش‌تر کاربران ممکن بود در طول یک لحظه مهم، با پخش زنده در اینستاگرام به جای ضبط کردن موقعیت، دچار تردید شوند، زیرا می‌دانستند که آن فیلم را برای همیشه از دست خواهند داد. اما در حال حاضر کاربران می‌توانند لحظات خود را به صورت زنده با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند در حالی که گزینه ذخیره فیلم را نیز در اختیار خواهند داشت.

 


منبع
رکنا | rokna.ir
لینک کوتاه مطلب
http://www.poyeh.com/?p=3077

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.