سوال و جواب با بنفشه نوری استاد برتر عرصه میکروپیگمنتیشن

0

سایت تفریحی پویه

سوال و جواب با بنفشه نوری استاد برتر عرصه میکروپیگمنتیشن:

 

نواقص ابرو در خانم‌ها را به بهترین شیوه زیبا می‌کنم

بالاخره موفق شدیم از استاد بنفشه نوری، استاد به نام عرصه میکروپیگمنتیشن و اسکالپ مو وقت ملاقات برای یک گفت و‌گو بگیریم. مصاحبه ای که قطعا سوالات بسیاری از خانم‌ها در عرصه آرایشی است و  استاد عزیز هم پاسخگوی سوالات شما خانم‌ها بودند.

 

میکروپیگمنتیشن آیا برای خانم‌ها یک نیاز است یا صرفا برای زیبایی کاربرد دارد؟

سوال شما دو پهلو است. میکروپیگمنتیشن برای رفع نواقص ابرو و در پی آن زیبا تر شدن ابرو و صورت یک خانم کاربرد دارد پس بنابراین هم برای رفع نواقص ابرو و هم برای زیبایی یک خانم به کار گرفته می‌شود. میکروپیگمنتیشن نه تنها وقت و زمان یک خانم را مدیریت می‌کند از آن جهت که دیگر نیازی نیست یک خانم هر روز نگران ابروهای خود باشد که بخواهد برای کشیدن مداد روی ابروها و دیگر کارها جلوی آینه وقت بگذارد بلکه با زیباتر شدن ابرو توسط این علم، اعتماد به نفس و روحیه یک خانم دو چندان می‌شود چرا که نواقص ابروی این خانم به طور کل برطرف شده است.

 

برخی خانم‌ها برای اینکه زیبایی آن‌ها به خطر نیفتد نمی‌دانند برای خدمات میکروپیگمنتیشن به کجا مراجعه کنند. لطفا راهنمایی بفرمایید؟

خیلی سوال به جا و خوبی پرسیده اید و من توصیه ام به خانم‌های عزیز این است که سوال کردن را همیشه مد نظر قرار دهند و اصلا از این بابت ذره ای خجالت نکشند چرا که ضرر و زیان آن به خودشان باز می‌گردد بنابراین با علم و آگاهی به دنبال مکانی برای خدمات میکروپیگمنتیشن باشند که اولا مجوز دار و زیر زمینی ارائه نشود و اول از همه مدرک فردی که میکرو می‌کند را جویا شوند و از او بخواهند که نمونه کارها و حتی شماره مشتریان را در اختیارش قرار دهند و یا اگر خیلی برایشان این موضوع دارای اهمیت است می‌تواند تقاضا کند که بالا سر یک مشتری قرار بگیرد و به طور عملی و رو در رو کار را ببیند.

اگر فرد میکرو کار همکاری نکرد ؟

حتما آن محیط را ترک کنند و بدانند که ابرو چیزی نیست که به راحتی دست هر کسی سپرد. متاسفانه خانم‌هایی مراجعه می‌کنند که از میکرو خود راضی نیستند و دوباره اقدام برای رفع نقص کرده اند و این نشان دهنده این است که موارد بالا که توضیح دادم احتمالا توسط متقاضیان سوال نشده است.

 

مواد اولیه و متریال خیلی خیلی مهم است. صادقانه بگویید از چه موادی استفاده می‌کنید؟

من جواب سوال شما را اینگونه پاسخ می‌دهم که آیا می‌دانستید برخی‌ها متاسفانه از رنگ آغشته به جوهر رنگ پیرینتر و یا رنگ‌های بی کیفیت استفاده می‌کنند و این به شدت روح من را آزرده کرده است. من به شدت روی این موضوع حساس هستم و از بهترین و با کیفیت ترین متریال برای مشتریان استفاده می‌کنم که مستقیم از کشور آمریکا برای من می‌رسد.

 

ممکن است قیمت هم نسبت به متریال و مواد اولیه بالا باشد؟

خیلی جالب است که بدانید من به شدت منصف گرایانه فکر می‌کنم و سعی من این بوده است که خانم‌ها در هر قشری که هستند به من مراجعه کنند و نگران هزینه‌ها نباشند.

شما شاگردان بسیاری در این زمینه آموزش داده اید. توضیح می‌دهید؟

یکی از عمده کارهای من آموزش میکروپیگمنتیشن به هنرجویانم است که در کلاس‌های من ثبت نام می‌کنند و اگر حمل بر خودستایی نباشد بهترین و کامل ترین روش‌های به روز را در کلاس‌های من آموزش می‌بینند که خودشان می‌توانند از هنر آموخته شده درآمدزایی داشته باشند. چرا که من دانش آموخته خارج از کشور هستم و سعی کرده ام با علم بالا و کامل پا به کشورم بگذارم.

 

راه‌های ارتباط با شما؟

عزیزان می‌توانند یک جلسه رایگان برای مشاوه و هر سوالی که مد نظر دارند هم در زمینه آموزش این هنر و هم برای ابروهای خود که نیاز به میکرو دارند به دفتر و سالن ما مراجعه کنند و برای ارتباط دهی می‌توانند از طریق شماره همراه ۰۹۱۲۵۳۶۵۶۹۰ و یا پیج اینستاگرام ما به نشانی violet.micropigmentation مراجعه کنند.


 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.