سازندگان بازی بتمن در تیمارستان آرکهام در حال ساخت بازی برای کنسول های نسل بعدی

0

سایت تفریحی پویه

اگر طرفدار بازی های کمیک باشید احتمالا نام بازی «بتمن در تیمارستان آرکهام» را شنیده اید. این بازی که توسط استودیوی بازی سازی راک استدی ساخته و عرضه شد توانست تحول عظیمی در نسل جدید بازی های کمیک بوک ایجاد کند.

در ساخت این بازی از عناطر منحصر منحصر به فرد گرافیکی استفاده شده که حس طبیعی و هیجان انگیز بودن بازی را برای گیمر تلقی می‌کند.

در ادامه با پویه همراه باشید :

 

پیش از این گیمرها همیشه از کیفیت، گرافیک و گیم پلی ضعیف بازی های کمیک بوک رنج می‌بردند که البته با عرضه بازی «بتمن در تیمارستان آرکهام» گویا دیگر این ضعف ها را نخواهیم دید.

پس از عرضه این بازی، بازی های کمیک دیگری نیز عرضه شدند که توانستند نظرات کاربران را جلب کنند. این بازی ها نسبت به سری های قبل از گرافیک و گیم پلی بهتری برخوردار بودند. اما خب هیچ یک از این بازی ها نتوانستند جایگزین بتمن شوند.

 

«بازی بتمن در تیمارستان آرکهام»

 

با این تفاسیر می‌توان گفت که بازی «بتمن در تیمارستان آرکهام» تبدیل به یکی از برترین بازی های چند دهه اخیر شده و توانسته که کاربران زیادی به سمت خود بیاورد.

پس از این بازی کاربران منتظر نسل جدیدی از بازی های کمیک بوک هستند. بازی‌ای که بتواند نظرات بیشتری را به خود جلب کند.

از همین رو استودیوی راک استدی تصمیم به ساخت یک بازی کمیک بوک جدید گرفته که برای این کار بیش از 20 کارمند استخدام کرده، برخی از این کارمندان به صورت دائمی و برخی دیگر قرارداد دو یا سه ساله همکاری بسته اند.

این کارمندان با تمام اطلاعات کمیک بوک‌ها، ابرقهرمان‌ها و شخصیت ها، فیلم های سینمایی و… آشنایی کامل دارند و آماده ساخت بازی جدیدی در قالب بازی کمیک بوک هستند.

بازی جدیدی که خبر از ساخت آن می‌رسد درباره یکی از شخصیت داستانهاست، که البته هنوز مشخص نیست که این بازی درباره کدام یک از آنهاست…

البته ممکن است که استودیوی راک استدی برای ساخت این بازی دوباره از شخصیت بتمن استفاده کند، اما خب این خبر تایید نشده و شاید چندی بعد با ددپول یا سوپرمن مواجه شویم؛ 😀

به هر حال این استودیو سعی در ساخت یک بازی کمیک دارد که بتواند تا حدودی ضعف های بازی بتمن را بپوشاند.


منبع : پویه


مطالب مرتبط

Leave a Reply