رشد و پیشرفت وردپرس در سازمان ها (اینفوگرافیک)

0

سایت تفریحی پویه

همانطور که وردپرس در بخش های دیگری مانند ساخت وبسایت های شخصی، خبری، فروشگاهی و … پیشروی داشته است و البته موفق هم بوده در بخش های سازمانی و شرکتی نیز به سرعت پیشرفت کرده است. پیشرفت وردپرس در سازمان ها از سال ۱۳۹۳ اوج گرفت و روز به روز بر سرعت آن افزوده شد.

پیشرفت وردپرس در سازمان ها

در سال های گذشته شرکت ها و سازمان ها بر این باور بودند که برای ساخت یک سایت برای شرکت خود باید آن را بسیار قدرتمند و با زحمت فراوان ایجاد کنند. به همین دلیل وبسایت های سازمانی اکثرا با کدنویسی های پیچیده ایجاد می شدند که البته برای مدیریت آن نیز نیازمند زحمت فراوان هستند و هر شخصی را نمی توان به عنوان مدیر برای آن در نظر گرفت.

به مرور زمان افراد و مدیران سازمان ها به این نتیجه رسیدند که استفاده از سیستم های مدیریت محتوا هم امنیت خوبی دارد و هم راحت تر است. اوایل از سیستم مدیریت محتوا جوملا بسیار استفاده میشد اما بعد ها با روی کار آمدن وردپرس و شناخته شدنش به جامعه، گرایش ها به سمت آن بیشتر شد. پیشرفت وردپرس در سازمان ها به گونه ای رقم خورد که در حال حاضر اکثر وبسایت ها بر پایه وردپرس هستند و به راحتی قابل مدیریت می باشند. از طرفی دارای تنوع بسیار زیاد در انتخاب نوع قالب و امکانات مورد نظر می باشند.

برای مشاهده دقیق و آماری پیشرفت وردپرس در سازمان ها از شما دعوت می کنم تا ۳ دقیقه زمان بگذارید و اینفوگرافیک زیر را مشاهده کنید:

 


گردآوری : بخش وردپرس پویه

منبع : همیار وردپرس | hamyarwp.com


 

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.