دانلود TriSun Duplicate Photo Finder Plus v6.0 Build 012 – نرم افزار جستجوی تصاویر تکراری موجود در سیستم

0
-

سایت تفریحی پویه

TriSun Duplicate Photo Finder Plus نرم افزاری سبک، آسان و کاربردی است که به کمک آن می توانید تصاویر تکراری ذخیره شده بر روی سیستم خود را پیدا کرده و برای حذف یا انتقال آن ها تصمیم گیری کنید.

این کار باعث بازیابی و افزایش فضای دیسک و جلوگیری از هنگ کردن سیستم می شود.

این نرم افزار به کمک الگوریتم های سریع و قدرتمند تشخیص تصویر خود، تصاویر را براساس  محتوای آن ها جستجو می کند نه نام آن ها یا سایز و تاریخ آخرین ویرایش! برای کار کردن با آن تنها کافی است منابع مورد نظر خود (درایو ها، فولدر ها، فایل ها) و نوع آن ها را انتخاب کرده و بر روی دکمه “Find now” کلیک کنید، پس از اتمام عملیات جستجو، فورا لیستی از تصاویر تکراری را خواهید دید.

Duplicate Photo Finder Plus با قابلیت انتخاب هوشمندانه خود تصاویری را که نمی خواهید به صورت خودکار انتخاب کرده و آن ها را براساس کاهش حجم مرتب می کند. همچنین گروه های تصویری تکراری مجاور یکدیگر را با رنگ های مختلف مشخص کرده و به شما اجازه می دهد تا به راحتی در مورد ذخیره، بارگذاری، حذف، انتقال به سطل زباله، باز کردن عکس، باز کردن مکان فایل تصویری، نمایش جزئیات و … تصاویر خود تصمیم گیری کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Duplicate Photo Finder Plus:

    تشخیص دقیق محتوای تصاویر,دارای الگوریتم های تشخیص عکس سریع و قدرتمند,پشتیبانی از تمام فرمت های تصویری شناخته شده,عملکرد آسان و سریع,امکان مشاهده پیش نمایش تصاویر پیدا شده,امکان جست و جو در تمام درایو ها، پوشه ها، فایل ها,امکان ذخیره یا بارگذاری تصاویر تکراری,امکان جستجو در پوشه های داخلی، فایل های پنهان شده (Hidden),امکان جدا کردن تصاویر تکراری براساس حجم و اندازه,مشخص کردن هر گروه از تصاویر تکراری کنارهم با رنگ های مختلف,و …


۱- تنها کافیست اقدام به نصب نرم افزار کنید.

رمز فایل فشرده : www.poyeh.com
ورژن : ۶.۰
سیستم مورد نیاز : مناسب برای تمامی سیستم ها

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]


گردآوری : بخش کامپیوتر پویه

منبع : ( سایت تفریحی پویه – poyeh.com )

لینک کوتاه مطلب : http://www.poyeh.com/?p=13520


 

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.