خرید از فروشگاه اینترنتی ماه بانو

0

سایت تفریحی پویه

فروشگاه اینترنتی ماه بانو

فروشگاه اینترنتی ماه بانو یکی از فروشگاه های نو ظهور که با ارائه خدمات بسیار سعی در جذب مخاطبین و مشتریان وفادار دارد.این فروشگاه برای همه محصولات خود 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش لحاظ کرده در کنار اینکه رقابتی و ارزان تر بودن قیمت ها به نسبت بازار را وعده داده است.

فروشگاه اینترنتی ماه بانو در حال حاضر انواع لوازم مورد نیاز در منزل چه برقی ( کولرگازی ، تلویزیون ، لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی …. ) و چه غیر برقی ( سرویس قابلمه ، ست چاقو …) انواع لوازم آرایشی بهداشتی، سی دی های آموزشی ، لوازم دیجیتال ، لوازم سرگرمی و … رو ارائه می ده و روز به روز به تنوع محصولات موجود اضافه می کند.

شیوه خرید از این فروشگاه به گونه ای هست که ابتدا محصول را سفارش داده درب منزل دریافت کرده سپس اقدام به پرداخت وجه خواهید کرد که این کار ریسک خرید اینترنتی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

به علت موقعیت جغرافیایی فروشگاه اینترنتی ماه بانو که در شهر بانه واقع شده است ( شهر هم مرز با عراق ) کلیه محصولات موجود در این فروشگاه اینترنتی خرید مستقیم از کشورهای خارجی بوده و به دلیل حذف واسطه ها کالاهای خود را با قیمتی زیر قیمت سایر شهرهای ایران ارائه کرده است.این فروشگاه اینترنتی در همه شهرهای ایران برای خدمات نصب ( مانند نصب و راه اندازی کولرگازی ) و پشتیبانی پس از فروش نمایندگی دارد ولی ارسال کالا فقط از شعبه مرکزی انجام می گیرد.

یعنی باید وارد فروشگاه اینترنتی ماه بانو شده محصول خود را انتخاب کرده ( اگر نیاز به مشاوره داشتید پشتیبان دارن کافیه باهاشون تماس بگیرید ) سپس سفارش خودتونو ثبت کنید باهاتون تماس می گیرن و بعد هماهنگی های لازم محصول رو براتون ارسال می کنن و در صورتی که برای محصول خود گارانتی سفارش داده بودید با نمایندگی شهر شما هماهنگ می شه یه سرویس کار مجاز براتون فرستاده می شه در منزل براتون کارهارو انجام و تاریخ گارانتی شما شروع خواهد شد.

شرکت گارانتی های طرف قرارداد فروشگاه ماه بانو شرکت های معتبر و رسمی کشور بوده و از لحاظ گارانتی هم می توانید خیالتان راحت باشد.

ارسالی های این فروشگاه از 24 تا 72 ساعت متغییر به دستتان خواهد رسید.


آدرس سایت :

https://mahbano.online


 

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.