به کابینت ساز گفتم شوهردارم ولی او دست بردار نبود تا اینکه …

0
-

سایت تفریحی پویه

مرد کابینت‌ساز وقتی مطمئن شد که زن جوان حاضر به قبول دوستی با او نیست، خودروی پراید شوهرش را آتش زد.

ساعت چهار بامداد سوم اردیبهشت‌ماه به مأموران کلانتری ۱۷۵ باقرشهر خبر رسید که یک خودروی پراید در خیابان امام‌خمینی در حال سوختن است. وقتی مأموران در محل حاضر شدند آتش‌نشانان آتش را مهار کرده بودند، اما پراید به طور کامل در آتش سوخته بود

وقتی گزارش کارشناس آتش‌نشانی نشان داد که حادثه عمدی بوده‌است، پرونده به دستور قاضی برای بررسی تخصصی به پایگاه نهم پلیس‌آگاهی تهران فرستاده شد. بررسی‌ها در این باره جریان داشت تا اینکه صاحب پراید اولین سرنخ ماجرا را به دست پلیس داد. او گفت: فرد ناشناسی با من تماس گرفت و گفت که ماشین من را اشتباهی آتش زده‌است. مرد ناشناس گفت که از همسایه‌ام ۲۷۰ میلیون تومان پول طلب داشته و به خاطر همین اختلاف تصمیم به انتقام از او را داشته، اما خودروی من را به‌جای خودروی او آتش زده است. بعد از به دست آمدن سرنخ‌، کارآگاهان از مرد همسایه تحقیق کردند، اما او گفت که با کسی اختلاف حساب نداشته است. بعد از به دست آمدن این اطلاعات همسر شاکی راهی پایگاه نهم پلیس آگاهی شد و گفت عامل حادثه را می‌شناسد.

او گفت: عامل حادثه مردی مزاحم است که با او تماس گرفته و گفته است که آتش زدن پراید کار او بوده‌است. زن جوان در شرح ماجرا گفت: مدتی قبل تصمیم گرفتم تا دکور مغازه‌ام را تغییر دهم به خاطر همین یک کابینت‌ساز مشغول کار شد. بعد از چند روز که با او تسویه حساب کردم به من پیشنهاد دوستی داد که گفتم صاحب شوهر هستم و آن مرد را از مغازه‌ام بیرون انداختم. آن مرد اما اصرار به دوستی داشت که به حرفش توجه نکردم.

خواستم ماجرا را به شوهرم بگویم، اما ترسیدم اتفاق بدتری بیفتد.

با اطلاعاتی که همسر شاکی در اختیار پلیس گذاشت مرد مزاحم که محسن.‌الف نام داشت و ۳۷ ساله بود بازداشت شد. هر چند او ابتدا مدعی شد در جریان ماجرا نقش نداشته‌است، اما در تحقیقات فنی به جرمش اعتراف کرد. او گفت: من اصرار به دوستی با زن جوان را داشتم، اما مخالفت کرد. یک‌روز او را سوار بر خودروی پراید مرد جوانی دیدم. احتمال دادم که با آن مرد دوست باشد. آن مرد چند بار به مغازه زن جوان رفت و آمد کرده بود. بعد از آن بود که کینه مرد جوان را به دل گرفته و تصمیم به انتقام گرفتم. برای این کار مرد پراید سوار را تعقیب و خانه‌اش را پیدا کردم و سحرگاه با گالن بنزین به سراغ پرایدش رفتم و آن را آتش زدم. متهم ادامه داد: چند روز بعد از حادثه متوجه شدم مردی که همراه زن جوان بود، شوهرش بوده‌است به خاطر همین با سناریوی دروغین قصد انحراف تحقیقات پلیس را داشتم تا اینکه دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم با تکمیل پرونده روانه زندان شد.


گردآوری : بخش اخبار پویه

منبع : رکنا | rokna.ir


 

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.