ایفای نقش هلیا امامی در دو پروژه تاریخی همزمان

0
-

سایت تفریحی پویه

هلیا امامی بازیگر سینما و تلویزیون  در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، از حضور خود سریال «از یادها رفته» گفت:در این سریال نقش «مهربانو» را ایفا می کنم ،دختری که در دهه ۲۰ در یک خانوداه متوسط با پدر، نامادری و برادر نامادریش زندگی می کند .که تحت حمایت یک خانواده، او را به خارج می فرستند تا  در آنجا به تحصیل بپردازد. مهربانو در آنجا خبرنگاری می خواند و البته بعد از برگشت به ایران دچار مشکلاتی می شود اما در کل دختر با جسارت و توانمند است.وی ادامه داد: نقش بسیار متفاوت ، سخت ، پر پیچ و خم و  پر فراز و نشیبی است و امیدوارم که بتوانم از پس ایفای آن بر بیایم  تا اعتمادی که کارگردان و تهیه کننده سریال به من داشته اند بی جواب نماند.
وی از حضورش در یک فیلم سینمایی تاریخی خبر داد و گفت: در فیلم «آتش و قداره» هم حضور دارم که فضایی  تاریخی دارد و حسین یاری در هر دو این آثار نقش مقابلم را بازی می کند.  مهربانو در سریال «از یادها» رفته حال و هوای متفاوت تری با شخصیتم در سینمایی «آتش و قداره »دارد.
لازم به ذکر است که سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان برای شبکه پنج سیما ساخته می شود.


گردآوری:بخش اخبار پویه

منبع:شهر خبر


نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.