اگر هفت سال قبل صد دلار بیتکوین خریده بودید الان چقدر پول داشتید؟

0
-

سایت تفریحی پویه

به دنبال افزایش قابل ملاحظه بهای هر واحد پولی بیتکوین تمایل کاربران و سرمایه‌گذاران جهانی برای خرید آن افزایش یافته است. با این وجود تحلیلگران بازار می‌گویند حباب بیتکوین می‌ترکد و روند صعودی ارزش قیمت آن به این شرکت ادامه پیدا نمی‌کند.

با این وجود برادران دوقلوی وینکلوس که هم اکنون معادل یک میلیارد دلار بیتکوین دارند پیش‌بینی کردند که ظرف چند سال آینده ارزش دارایی آنها چندتریلیون دلار می‌شود.

در اینجا به دقت توضیح داده شده است که اگر هفت سال قبل ۱۰۰ دلار بیتکوین خریده بودید، پایان سال ۲۰۱۷ میلادی که بهای هر بیتکوین بیش از ۱۷ هزار دلار بود چقدر پول داشتید.

۲۸ ژوئیه ۲۰۱۰ – نخستین سرمایه‌گذاران در این زمینه برای خرید هر بیتکوین ۶ سنت پرداخت کردند. اگر این زمان با این مبلغ ۱۰۰ دلار بیتکوین خریده بودید هم‌ اکنون ۲۳,۳۴۱,۲۶۶ دلار پول داشتید.

۱۲ دسامبر ۲۰۱۱ – در این تاریخ هر واحد پولی بیتکوین ۳.۱۹ دلار فروخته می‌شد و با ۱۰۰ دلار کمی بیش از ۳۱ بیتکوین می‌توانستید بخرید تا هم اکنون معادل ۵۳۳,۰۶۵ دلار داشته باشید.

۱۶ دسامبر ۲۰۱۳ – در این تاریخ ارزش هر واحد پولی بیتکوین به ۶۳۸ دلار رسید. بنابراین ۱۰۰ دلار بیتکوین آن روزا هم‌اکنون ۲۶۶۵ دلار می‌ارزید.

۸ دسامبر ۲۰۱۴ – اواخر سال ۲۰۱۴ هر واحد پولی بیتکوین ۳۵۰ دلار معامله می‌شد و اگر آن زمان معادل ۱۰۰ دلار بیتکوین خریده بودید، هم‌ اکنون سرمایه‌ای بالغ بر ۴۵۹ دلار در اختیار داشتید.

۷ دسامبر ۲۰۱۵ – قیمت بیتکوین در این تاریخ به ۴۲۴ دلار رسید تا با ۱۰۰ دلار بیتکوین آن زمان هم اکنون بتوانید ۴۰۱۰ دلار داشته باشید.

۱۲ دسامبر ۲۰۱۶ – این تاریخ با رشد حدود دو برابری نسبت به سال قبل هر واحد پولی بیتکوین معادل ۷۸۰ دلار خرید و فروش می‌‌شد. بنابراین اگر یک سال قبل به اندازه ۱۰۰ دلار بیتکوین خریده بودید، سرمایه‌گذاری شما با رشد قابل ملاحظه هم اکنون به ۲۱۸۰ دلار رسیده بود.

۱۲ ژوئن ۲۰۱۷ – شش ماه قبل هیچ کس باور نمی‌کرد که ارزش هر بیتکوین به ۲۵۹۲ دلار برسد. با این توضیحات اگر شش ماه قبل هم اقدام به خرید بیتکوین معادل ۱۰۰ دلار کرده بودید الان ۶۵۶ دلار پول داشتید.

۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ – ماه گذشته هر واحد پولی بیتکوین به قیمت ۱۷ هزار دلار خرید و فروش شد و این اتفاق رکورد بزرگ در این زمینه را به ثبت رساند.


منبع : متین


 

نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.