آغاز بارش برف از یکشنبه

0
-

سایت تفریحی پویه

محمد اصغری در خصوص پیش بینی هواشناسی گفت: «از دیروز چهارشنبه موج بارشی وارد کشور شد که کرانه های دریای خزر را تحت تاثیر قرار داد و هم اکنون بارش ها در برخی مناطق ادامه دارد. دمای هوا در شمال شرق کشور کاهش یافته است و با توجه به وزش باد، کولاک و برف هم پیش بینی می شود.»

وی اظهار کرد: «بارش ها در گیلان ادامه دارد و از عصر امروز سوی جریان ها، جنوبی می شود و روند افزایش دما با وزش باد گرم ادامه می یابد و این وضع در اردبیل و در بخش های مرکزی و جنوبی هم پیش بینی می شود.»

اصغری در ادامه افزود: «احتمال بارش باران در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی وجود دارد و مردم این دو استان نگران آلودگی هوا نباشند.»

وی  گفت: «موجی که از شمال غرب کشور امروز عبور می کند، هوای اراک، سنندج، قم، کرج، تهران و مشهد را تحت تاثیر قرار می دهد. پیش بینی می کنیم در کلانشهرها شاهد افزایش آلاینده ها نباشیم و بیشترین نگرانی ما در بحث آلودگی هوا مربوط به اصفهان است که در دو روز آینده با آن روبرو خواهیم بود.»

کارشناس سازمان هواشناسی کشور در پایان تصریح کرد: «در کرمان افزایش دما قابل ملاحظه خواهد بود اما شیب تندی ندارد. همچنین در دو روز آینده شاهد پدیده یخبندان در سیستان و بلوچستان خواهیم بود و آب های جنوب کشور آرام است اما در سواحل غربی، ارتفاع امواج تا ساعات آینده تا سه متر هم خواهد رسید.»

منبع : borna.news


نظر بدهید

ارسال نظر با محتوای سیاسی و توهین آمیز مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

وارد کردن ایمیل اختیاری است و در صورت وارد کردن ،آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

وارد کردن نام اجباری نیست ولی بهتر است که نامی برای خود بنویسید.

نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید.

نظرات در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهند شد.